Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Adam, 12 lat temu
Silnik 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Poezja
Jestem zadowolony. Jak dojadę do 200tys. to zmienię go na nowszego Bravo 2.0Mjtd.
150KM to akuratny silnik do tego auta. Bravo nie jest zawalidrogą, a wyprzedzanie jest b.bezpieczne.
Auto kupiłem z przebiegiem 80tys. Skrzynia mi delikatnie haczyła, wymiana oleju w skrzyni(Tutela) pomogła.
Auto idzie bardzo stabilnie, jak po szynach, bez zbędnych przechyłów.
No tu się fiat nie popisał, ale coś za coś. Piękny wygląd kosztem widoczności. Mała tylna szyba + szeroki słupek robią swoje. Duże lusterka boczne i czujniki parkowania nadrabiają wcześniej wymienione błędy.
No tu jestem pozytywnie zaskoczony, wszystko na swoim miejscu, bez zastrzeżeń. No może trochę zbyt płytkie kieszenie w drzwiach.
Dla małej rodziny jest wystarczająco miejsca. Z tyłu przeciętna ilość miejsca na nogi.
Mogłoby być lepiej, przy dużych prędkościach >160km/h szum wiatru dobija do tego stopnia, że nie chce się już przyśpieszać.
No tutaj jestem w szoku. Przy bardzo dynamicznej jeździe ciężko zrobić spalanie powyżej 6,5l/100km. Na niemieckiej autostradzie i niemieckim paliwie bez problemu można zejść poniżej 5l/100km.
Nie ma chyba lepszego auta w takiej cenie z takim wyposażeniem i silnikiem.
Od czasu zakupu auta nic się nie dzieje. Wymieniłem tylko klocki, tarcze i jeżdżę, płynów ekspl. i żarówki nie liczę. Z winy polskich dróg łączniki stabilizatora odmówiły posłuszeństwa przy 120tys.
Brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW [l/100km]