Lista ocen Fiat Coupe (144)

~Slodki
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Silnik ogolnie mowiac jest dosc elastyczny i ma ladna kulkture pracy . Jednak jego wada jest zuzywajacy sie wariator , przez co zachowuje sie on ( dzwiekowo ) jak diesel . (Silnik)
~topdrive
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Auto jest bardzo charakterystyczne, przyciąga spojrzenia na ulicach. Dodatkowo wnętrze jest urządzone z gustem. Moim zdaniem jest to piękne auto, jednak bardzo nieekonomiczne.
~FCforFUN
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Przedewszystkim niesamowity wygląd, może niektórym się niepodoba, ale wszyscy się oglądają. Jedyne auto na które bym je zamienił to 20VT(istna rakieta) :). Moje poprzednie auto, calibra, mimo że osiągi miała podobne to jednak nie wyzwalała tylu emocji i ogólnie dwała mniej radochy z jazdy. Tych co wpisują tu że to auto jest śmieszne i lepiej kupić merca chyba łapie z lekka zazdrość, ale rozumiem nie zawsze miałem FC :)
4,1
~Miłośnik swojego małego ferrari :)
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Sliczne szybkie autko dla milosnika kotry doceni jego walory silnika. Jesli chcesz sie wyrozniac z tlumu to goraco polecam. Male zabiegi kosmetyczne przy tym cacuszku potrafia sprawic ze nie ma osoby ktora by sie za nim nie obejrzala.
~Galus woj. Śląskie (http://fiat-coupe.pl/forum)
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Auto ponad czasowe, każdy za nim się obejrzy. Piękna sportowa linia auta. Włoskie auta są najpiękniejsze.
~psyta
Coupe 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Super auto jak ze te pieniądze.Jest to wersja Plus. nie kupimy nic lepszego , super wygląd ludzie oglądają się na ulicy ,każdy chcę sie ze mną scigać. Jednak musi to być naprawdę szybkie auto żeby dać rade temu "Fiatu"
~borixon30@op.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
za pieniądze które się na niego wydaje spokojnie można byłoby przerobić 2 inne auta ale ... wrażenia z jazdy nie da się opisać w kilku słowach.
~rav58117 r.wilkin@neostrada.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
kto dba tak i ma . nie kupować okazji. super auto dla chcących sie wyróżniać z tłumu. nie dla debili - nie jest idiotoodporne. tacy niech jeżdża BMW, z całym szacunkiem dla tej marki
~rzecznik@fiat-coupe.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
boskie! no niech ktos znajdzie inne auto z takim charkterkiem w tej klasie :) /F/I/A/T/ Coupe Klub Polska www.forum.fiat-coupe.pl zapraszamy

Usterki Fiat Coupe

Fiat Coupe – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Endriu
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Podsumowująć: ten samochód jak powiedziano mi na forum jak szukałem dla siebie \"kupuje się sercem a nie rozumem ...\" :)