Ocena kierowcy - Fiat Coupe

borixon30@op.pl, 17 lat temu
Silnik 2.0 16V 139KM 102kW
Rok produkcji 1995
Fiat Coupe 2.0 16V 139KM 102kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
za pieniądze które się na niego wydaje spokojnie można byłoby przerobić 2 inne auta ale ... wrażenia z jazdy nie da się opisać w kilku słowach.
tutaj jest naprawde dobrze. jak narazie , a zrobiłem 190.000 nie miałem problemów,
mogło by być lepiej . ale od czego są nowinki techniczne ...zawsze można to mienić.
na drodze trzyma się jak na superglu, spokojnie można pokonywać zakręty nie patrząc na prędkościomierz , zawieszenie twarde jak to w sportowych samochodach , dzięki niemu nie zapominamy że nasze pieniądze z podatku drodowego w bęzynie wypychają kieszenie wójtów ...zamiast rozciągać się jednolitym pasem jezdni z którą przyszło na się zmagać.
z widocvznościę jest nie za dobrze ale może to wina słabego akumulatora i kombinowanych lamp zespolonych ...troszke przekombinowane i za drogie.a można było prościej.
myślę że włosi w stylizacji zawsze mieli pomysly wysokich lotów przełączniki w zasięgu ręki proste i nie skomplikowane sterowanie czytelne zegary samochód daje się do nas dostosować.
dobra klima bo przerobiłem ogrzewanie zadawalające.
spokojnie mieszczą się 4 osoby choć żadko jeżdzę tak zapakowany przeważnie 2
mam wydech przerobiony całkowicie więc mam głośno ale sam tak chciałem
niezbyt ekonomiczny silnik ale przeież to sportowe auto a nie miejskie TICO
myśle że zdrowe proporcje nie licząc dilerów fiata którzy nza byle problemik liczą sobie o wiele za dużo jak na mój gust...ale to nie wynika tak naprawdę z tego że rzeczywiście jest tak drogo lecz sęk tkwi w tym że nawet w serwisie fiata żadko swdzieli fiata coupe i poprostu nie mają żadnego doświadczenia. i tu jest problem .nie ma również zamienników, a jak są to za mało
takich małych niedociągnięć mam jeszcze sporo
hm. nie miałem ważniejszej niż naprawa elektroniki (przełączniki i oświetlenie)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 139KM 102kW [l/100km]

9,7