Ocena kierowcy - Fiat Doblo I

Silnik 1.9 JTD 101KM 74kW
Rok produkcji 2003
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Karoseria : Pomimo 10 lat samochodu i stania przez ten okres pod chmurką nie ma kompletnie rdzy! Mam forda transita z 2006roku i on jest po prostu przeżarty przez rdzę! FIAT wgl nie zna pojęcia rdza!
Świetne auto rodzinne i nie tylko. Super pojemny bagażnik, świetny ekonomiczny silnik 1.9 JTD 105KM , chyba powinien zostać wpisany do niezawodnych silników świata ! 260 000 km bez awaryjnie. Nic tylko polecić! Wersja MALIBU jest extra!
Posiadam auto od nowości (2003r) od tego czasu (w co trudno uwierzyć) nie było żadnej awarii silnika. Jestem Bardzo ale to bardzo zadowolony z fiatowskiego silnika 1.9 JTD.
Może nie jest rewelacyjna ale 260 000 km na niej zrobiłem i wciąż śmiga bez awarii.
Bardzo dobrze się prowadzi
Widoczność - nawet dobra : D Dobre lusterka
Podajcie mi jakiś samochód do którego zmieści się cała rodzinka + europaleta :D
W zimie ogrzewanie troche kiepsko chodzi. Klima w lato rewelka
Największe auto rodzinne jakim jeździłem. Nie muszę z niczego rezygnować przy pakowaniu się na wakacje
Wyciszenie - jak na tak głośny silnik diesla nie jest źle. przy 140km/h już robi się dość głośno :) Ale cóż coś za coś - spalanie 4 litry na trasie
Zużycie paliwa : Trasa - 4 litry miasto - dochodzi do 6 litrów ale spokojnie można zejść poniżej 5,5 . Najekonomiczniejsze auto jakim jeździłem NAPRAWDĘ! Przegląd 100zł
Jak za takie pieniądze i bez awaryjność pojazdu polecam każdemu!
Od 10 lat ani razu nie postał w warsztacie z przyczyny awarii. Jedyne to wymiana klocków,tarcz, filtrów itp...
BRAK!!!!! ! ! ! ! !

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 101KM 74kW [l/100km]