Oceny Fiat Ducato I

Oceny Fiat Ducato I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat Ducato I

~"PREZES" Warszawa
Furgon 2.5 TD 95KM 70kW
Tak naprawdę to jest dobre auto,pomimo drobnych uwag, nie można narzekać. Urzytkuję go codziennie po 12 godz. w kurierce i nie moge na niego nażekać. W swojej pracy spotykam uzytkowników innych aut dostawczych, którzy narzekają na swoje auta, ja nie mam o czym z nimi gadać bo jak się dba o "wózek" to czy to włoch czy koreańczyk lub niemiec, to odpłaca się nie naganną pracą przez długi czas.
3,5
~ratajczak
Furgon 2.5 D 72KM 53kW
na budowe jest w sam raz ladowny silny dlamnie ok
~dilit
Furgon 2.5 D 72KM 53kW
bardzo dobre auto za małe pieniądze do transportu miejskiego i na niedalekich trasach. Łatwo samemu naprawić. Polecam choć przez 7 lat zrobiłem nim 75 tyś.
2,9
~buslaw
Furgon 1.8 69KM 51kW
bardziej się opłaca kupić w leassingu nowego mercedesa niż ten samochód i wydawać na naprawy ogromne pieniądze (miesięcznie nawet 1000 zł). Nigdy więcej nie kupie!
3,2
~cORNELITO
Furgon 2.5 TD 95KM 70kW
UWAZAM ZE BARDZO DOBRY SAM. MUSZE ZNALEZC GDZIES NOWA SKRZYNIE BIEGOW DO TEGO MODELU I BEDE JESZCZE JESZDZIL AZ SIE TAK ROZLECI ZE NIE WARTO BEDZIE INWESTOWAC.
~bocian
Furgon 2.5 TD 95KM 70kW
jedyny mankament to to uruchamianie w niskich temperaturach, powinni montowac w miskach olejowych grzalki elektryczne aby na kilka minut podgrzac olej

Usterki Fiat Ducato I

Fiat Ducato I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~Bercik
Furgon 2.5 TD 95KM 70kW
bialy,z rdza stan ok.mam jeszcze drugie auto ocena w : fso,caro
~spide camper
Furgon 2.5 D 72KM 53kW
stary blaszak wół roboczy nic ponadto
~EDEK 33
Furgon 1.9 TD 82KM 60kW
Super auto spalanie małe DO 80 KM/H 7,5 L/H , SAMOCHÓD + PRZYCZEPA 6,5 METROWA 4 TONY ŁADUNKU 10,1 LITRÓW PRZY PRĘDKOŚCI 90 KM/H W PORÓWNANIU Z IVECO III Z 2001r. KTÓRE PALI Z TĄ SAMĄ PRZYCZEPĄ 17LITRÓW NA 100 KM. DUCATO NIECAŁE 300 TYS.KM PRZEJECHANE JEST NIEZAWODNE NIE CO IVECO KTÓRY MA JUŻ DRUGI SILNIK I CIĄGLE TRZEBA CO CHWILE WYMIENIAĆ WTRYSKIWACZE BO INACZEJ KOMPUTER ODCINA. DUCATO ZAWSZE WRÓCE DO DOMU A IVECO 200 TYS.KM CO CHWILE... (Silnik)
4,1
~FilipekZS