Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Fiat Ducato

Lata produkcji: 1981 - teraz
Segment: Dostawcze

Średni lub duży samochód dostawczy produkowany od 1981 roku. Największy z użytkowych samochodów Fiata i najpopularniejszy samochód na rynku w swojej klasie (ponad 2,7 mln sprzedanych egzemplarzy). Ducato był następcą modelu 238. Powstał w wyniku współpracy koncernów Fiat i PSA (należą do niego Citroen i Peugeot), a jego bliźniaczymi modelami są Peugeot Boxer (oraz jego poprzednik - J5) i Citroen Jumper (oraz jego poprzednik – model C25). W 2007 roku debiutowała trzecia generacja Ducato, która od 2014 roku oferowana jest w wersji po gruntownej modernizacji.

Powagosław

Ducato to jeden z fenomenów i bestsellerów Fiata. Jego pozycja jest niezagrożona, natomiast po ostatniej kuracji wygląda najlepiej w swojej historii.

~Powagosław
Luzacjusz

W tym segmencie jest jedno danie główne, a reszta to bardziej lub mniej sycące przystawki. Ten nowy, nieco jakby amerykański sznyt nowego Ducato może wynikać z tego, że Fiat ma apetyt również na rynek w USA.

~Luzacjusz

Fiat Ducato – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Dane techniczne Fiat Ducato

Moc silników 69–177 KM
Pojemność silników 1,8–3,0 l
Prędkość maksymalna 120–150 km/h
Przyspieszenie 0-100 19,4–40,0 s
Fiat Ducato Furgon

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Fiat Ducato
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 1365
Koszt ogólny 32,78 PLN
ON48.95 PLN
Wydatki serwisowe 6,21 PLN Pozostałe wydatki 10,43 PLN

Publikacje o Fiat Ducato

Newsy o Fiat Ducato

Fiat Ducato