Ocena kierowcy - Fiat Ducato II

HENIO, 17 lat temu
Rok produkcji 2003
Fiat Ducato II 2.0 100KM 74kW 1994-2003 - Oceń swoje auto
ja tego autka nie zamieniłbym na inne z powodu ekonomi po 2 ze jest dlamnie bardzo przestszennym samochodem po 3 ma super drzwi suwane ktore otwieraja sie po dach i ludzie nie musza sie schylac po 4 jest bardzo duzy bagaznik wystarczajacy i tak mugłbym wymieniac mam jusz ta marke 6 lat a przesiadłem sie ze sprintera i powiedziałem jusz nigdy nie bede taki głupi
(CNG ducato na CNG) auto jak na silnik benzynowy jest dosc elastyczne ale nie jest to jednak jak w dizlu wolnosoncym jaki posiadalem przetem w ducato
skrzynia sie zachowuje znakomicie biegi same przeskakuja jak ta lala poprostu sfietna nie za dluga nie za krutka ale szczeze ja bym wola jednak troszke dłusze biegi
zawieszenie jest dobre ale nie bardzo dobre niejest to jednak merced stary misiu z belka i dwa resory kture jest niesmiertelne bo w tych autkach sypie sie na naszych polskich dziurach gumy w wachaczach co 30tys wiem to po starym modelu a tu sie nic nie zmieniło prawie narazie umnie nic sie nie dzieje bo ma zamały przebiek
na widocznosc nie nie nazekam ma super lustereczka ale mam wersie osobowom i jeden minus w lusterku srotkowym jest punkt jeden nie widoczny srodek ktury zasłaniaja drzwi tyl
na ergonomie nie nazekam wogule wszystko na miejscu deska rozd jest super biegi radyjko kiera wszystko pod rekom super jest dla mnie
no ja nazekam w zime bo mam wersie osobowom i szypko parje jak jezdze z ludzmi a na ogrzewanie nie nazekam wogule silnik sie bardzo szybko nagrzewa nie tak jak dizel powoli
ja jako kierowca nie nazekam wogule ale jak sprzodu siedza 3osoby to jusz jest troszke jusz za ciasno ale z tyłu u pasazerow jest wygodnie duzo miejsca i przestrzen bagazowa jest duza posiadam max wysokiego i raz długiego autko jest przestszenne
w kabinie jest tak cicho ze na poczatku sie nie umiałem przyzwyczajic myslałem ze ten samo nie chodzi dopuki nie spojzałem na obrotomiesz poprostu benzyniak nie klekotnik
ja zezdze na cng na metan i koszt 100km to 15zł ruznica co do dizla nie i dlatego jusz niechce dizla inna kultura pracy silnika cisza dynamoka i wogule na 100km mnie pali w 12 m3 a bezynki choc na niej nie jezdze 10l
jesli macie jakies pytania to odp w sprawie instalacji cng ja mam instalacje fabryczna moje gg 8583224
dlamnie jest wszystko super jaknarazie i mam taka nadzieje ze tak bedzie dalej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 100KM 74kW [l/100km]

11,4