Oceny Fiat Ducato II

Najnowsze oceny Fiat Ducato II

~spider camper
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Fiat Ducato II
super auto wspaniały design silnik w tej wersji słaby brak turbiny wspaniała przestrzeń ładunkowa niestety 4 metry nie wsadzi auto prowadzi się rewelacyjnie biegi joystik bardzo dobre rozwiązanie Niemieckie dostawczaki miały biegi w podłodze metrowa wajch w której ciężko było wybrać odpowiedni bieg a kosztowały 40% drożej oprócz tego zero rdzy w porównaniu do Niemieckierj konkuręcji
~squash90
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Fiat Ducato II
Spalanie na dobrym poziomie. Awaryjność znośna. Wygoda dla kierowcy słaba. Auto ma swoją duszę. Koncern Ducato powinien do dnia dzisiejszego produkować ten model w niezmienionym stanie. Z chęcią bym kupił takiego świeżaka z salonu.
~Dgr
Furgon 1.9 D 85KM 63kW
Fiat Ducato II
Auto jeździło w kurierce. Plusem na pewno jest ładowność. Ale ogólnie to mała katastrofa. I ten plastikowy pedał sprzęgła?! Zamiennik 39zł wymieniałem co kwartał, Orginał około co 9 miesięcy. Polecam auto jak ktoś nie ma za dużo pieniędzy na start. I radzę wozić ze sobą zapasowy pedał i linkę sprzęgła.
~Carlos
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Fiat Ducato II
Ducato 2.3jtd z 2004 roku z polskiego salonu. Poprawne auto za rozsadne pieniadze, ladny srodek, bardzo dobry silnik, ekonomiczny, zwrotny, wystarczajaco szybki. Odpowiednio traktowany pojedzie i wroci. Samochod do ladunkow max 2tony.
~vision-art@o2.pl
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Fiat Ducato II
Trochę moglo by mniej palić ale jako auto dostawcze jest moim zdaniem dobre.Silnik w tym modelu jest super jeżeli chodzi o niezawodność,nie osiąga on zawrotnych prędkości ale jak dla mnie setka wystarczy.Słabo wyciszony.Słabe ogrzewanie.Po za tym autko jest super.Mam go dwa lata zmieniłem tylko amortyzatory przód i oczywiście rozrząd.Ceny części są bardzo dobre i duży wybór.POLECAM!!!
~sidortrans@go2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Fiat Ducato II
Polecam Ducato - dobre , pakowne (kontener) autko za małą cene - nawet o nowych tak mówią. Słaby punkt to zawieszenie , półosie. Skrzynia padła mi ale to już od kilometrów. Tak ogólnie auto super. AHA zero rdzy !!!!
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Fiat Ducato II
Naprawde dobre auto. Wiem ze wielu ludzi nie ufa fiatom. Ja sam szukalem auta innej marki niz fiat ale przekonal mnie znajomy mechanik zajmujacy sie tylko dostawczymi. i jak na razie byl to strzal w dziesiatke. Naprawde niezawodne wygodne auto i tanie w utrzymaniu autko. Dobrze sprawuje sie w ekstremalnych branzach gdzie wozi sie naprawde duze ilosci towaru.
3,3
~ducato 03
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Fiat Ducato II
tani samochod i w miare maloawaryjny,nie jezdzilem niczym innym wiec sie nie wypowiadam,a ci co wypowiadaja sie w samych superlatywach po 30tys przbiegu to mnie smiesza, po takim przebiegu to sie moze motorynka popsuc
~andrew12125@tlen.pl
Furgon 2.8 D 130KM 96kW
Fiat Ducato II
tani w utrzymaniu i niezawodny oprocz wyzej wymienionych usterek ktore sa jednak do przewidzenia i zdarzaja sie w kazdym aucie(akumulator) troche glosny w srodku i malo elastyczny silnik w porownaniu do Sprintera ale 160km/h tez pojedzie i zdecydowanie taniej niz Sprinterem
~r.wieczorek@wp.pl
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Fiat Ducato II
Liczyłem na więcej,uciążliwe są drobiazgi (uszkodzony podnośnik koła zap,wymiana zacisku hamulcowego czy te nieszczęsne stuki z przedniego zawieszenia) co przy tym przebiegu nie powinno mieć miejsca.Są jednak i plusy (cicho,szybko i tanio-koszt paliwa) oraz cena zakupu nowego samochodu.