Oceny Fiat Ducato II

Fiat Ducato II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Ducato II

~hstl365
Fiat Ducato II
Porządny wół roboczy. Silnik niezniszczalny, trzeba dbać o olej, płyny i świece żarowe a będzie odpalać w najgorsze mrozy. Mój był L2H2 więc był bardzo pakowny, ładowność wysoka. Na sinliku nie robiło wielkiego wrażenia obciążenie. Spalanie akceptowalne, na trasie bezpieczenie do 100km/h. Bus bardzo zwrotny w mieście. Kłopotliwe są drobne awarie wyposażenia wnętrza, typu elektryczne szyby, ogrzewanie, centralny zamek. Technicznie auto w porządku.
~Karol
Fiat Ducato II
Fiata Ducato kupiłem do wożenia drobnego AGD i wszelakiego sprzętu, jak się okazuje, Ducato jest mega pakownym autem niż konkurencja, 122 KM na spokojnie wystarcza do rozpędzenia dużego dostawczaka, w przeciągu roku wymieniałem tylko podstawowe elementy eksploatacyjne.
~spider camper
Fiat Ducato II
super auto wspaniały design silnik w tej wersji słaby brak turbiny wspaniała przestrzeń ładunkowa niestety 4 metry nie wsadzi auto prowadzi się rewelacyjnie biegi joystik bardzo dobre rozwiązanie Niemieckie dostawczaki miały biegi w podłodze metrowa wajch w której ciężko było wybrać odpowiedni bieg a kosztowały 40% drożej oprócz tego zero rdzy w porównaniu do Niemieckierj konkuręcji
~squash90
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Fiat Ducato II
Spalanie na dobrym poziomie. Awaryjność znośna. Wygoda dla kierowcy słaba. Auto ma swoją duszę. Koncern Ducato powinien do dnia dzisiejszego produkować ten model w niezmienionym stanie. Z chęcią bym kupił takiego świeżaka z salonu.
~Dgr
Furgon 1.9 D 85KM 63kW
Fiat Ducato II
Auto jeździło w kurierce. Plusem na pewno jest ładowność. Ale ogólnie to mała katastrofa. I ten plastikowy pedał sprzęgła?! Zamiennik 39zł wymieniałem co kwartał, Orginał około co 9 miesięcy. Polecam auto jak ktoś nie ma za dużo pieniędzy na start. I radzę wozić ze sobą zapasowy pedał i linkę sprzęgła.
~Carlos
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Fiat Ducato II
Ducato 2.3jtd z 2004 roku z polskiego salonu. Poprawne auto za rozsadne pieniadze, ladny srodek, bardzo dobry silnik, ekonomiczny, zwrotny, wystarczajaco szybki. Odpowiednio traktowany pojedzie i wroci. Samochod do ladunkow max 2tony.
~vision-art@o2.pl
Fiat Ducato II
Trochę moglo by mniej palić ale jako auto dostawcze jest moim zdaniem dobre.Silnik w tym modelu jest super jeżeli chodzi o niezawodność,nie osiąga on zawrotnych prędkości ale jak dla mnie setka wystarczy.Słabo wyciszony.Słabe ogrzewanie.Po za tym autko jest super.Mam go dwa lata zmieniłem tylko amortyzatory przód i oczywiście rozrząd.Ceny części są bardzo dobre i duży wybór.POLECAM!!!
~sidortrans@go2.pl
Fiat Ducato II
Polecam Ducato - dobre , pakowne (kontener) autko za małą cene - nawet o nowych tak mówią. Słaby punkt to zawieszenie , półosie. Skrzynia padła mi ale to już od kilometrów. Tak ogólnie auto super. AHA zero rdzy !!!!
~Tepik
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Fiat Ducato II
Naprawde dobre auto. Wiem ze wielu ludzi nie ufa fiatom. Ja sam szukalem auta innej marki niz fiat ale przekonal mnie znajomy mechanik zajmujacy sie tylko dostawczymi. i jak na razie byl to strzal w dziesiatke. Naprawde niezawodne wygodne auto i tanie w utrzymaniu autko. Dobrze sprawuje sie w ekstremalnych branzach gdzie wozi sie naprawde duze ilosci towaru.
3,3
~ducato 03
Fiat Ducato II
tani samochod i w miare maloawaryjny,nie jezdzilem niczym innym wiec sie nie wypowiadam,a ci co wypowiadaja sie w samych superlatywach po 30tys przbiegu to mnie smiesza, po takim przebiegu to sie moze motorynka popsuc