Ocena kierowcy - Fiat Ducato II

tomek slask, 17 lat temu
Rok produkcji 2006
Fiat Ducato II 2.0 109KM 80kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
auto dobre niemoge powiedziec ze bardzo dobre
kultura pracy silnika nieporownywalna do nowego dizla cisza w kabinie i silnik bardzo elastyczny czyli na wysokim biegu rospendza sie z niewielkiej prentkosci poprostu rewelacia disel niema szans
super skrzynia bardzo krutkie ruchy ma dronczek i biegi sredniej długosci ani nie krutkie nie długa
to jusz muj trzeci samochut tego typu i na zawieszenie nadal nazekam choc mam nowy samochud gumy w wachaczach sie sypiom i lozyska w martparksonach sie zacierajom na 100% posiadam rowniesz tranzita w nowej budzie zawieszenie tam jest sto razy lepsze
na widocznosc nie nazekam bo ja posiadam same mikrobusy tagrze auta som całe przeszklone jedynie lusterko srotkowe mała widocznosc szeroki supek srotkowy dwoje drzwi tylnych ogranicza widocznosc
deska rozdzielcza ekstra nic jej nie brakuje tylko to radjo jest troszke wgłembione do srotka
silnik benzynowy sie bardzo szybko grzeje nie to co silniki dizloskie majom kłopoty z dogrzaniem w zime ogrzewanie super wentylacia kiepska jednak szyby boczne parujom niema nawiewu na szyby boczne (powazny błont)
(posiadam sredniaka) przestrzen bardzo dobra pierwsza zaleta wysokie drzwi suwane stoi sie bardzo dobrze miejsce na bagarz na mikrobusa super autko duzo miejsca poprostu
tu na wiciszenie niemoge nazekac popierwsze cichy silniczek po drugie ze zakupiłem go w niemczech i ma dodatkowe wyciszenie poniewasz jest to orginalna osobowka a tam wymogi som wysze
cng ja jezdze na gazie ziemnym i koszt 100km kosztuje mnie srednio 15,50 a jeden metr szescenny kosztuje 1,38 a srednio pali 11 l tagrze grosze z porownaniem dizla dizla jusz niekce bardzo sobie to chwale i polecam stacji jest coraz wiencej na przyszły rok na poczontku ma powstac w polsce ponad 80nowych staci
sredni
jedynie co mnie zawsze przeraza ta konserwa cienka blaszka np.przy zamykaniu drzwi bocznych jak cała ta buda sie rusza poprostu to auto podtym wzglendem lipa wogule kazde wspułczesne ale nowy tranzit nie asz tak
jeszcze nigdy w ducato niemiałem powazniejszej usterki

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 109KM 80kW [l/100km]

10,5