Lista ocen Fiat Ducato II 2.0 JTD 100KM 74kW 1999-2003 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beny Konopke
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Posiadam wersje sredni/wysoki silnik nadaje sie do jazdy jednak w trasie czasami brakuje mu mocy. ostatnio zauwazylem lekki wyciek oleju spod uszczelki od glowicy i troszke zwiekszone zuzycie oleju. Nie jest on dokuczliwy przy wyzszych obrotach.
~Qba CSV
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
bardzo dobry, dynamiczy jak na tak duzy pojazd i tak maly (relatywnie) silnik. troche przyglosna praca turbiny (ponoc regula) niezbyt zauwazalna turbo dziura. jedyny mankament - przez caly przebieg wymienilem 3 razy alternator
~DRIVER
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Prawie ze idealny do tego samochodu (wersja furgon 11).dobrze ciągnie i jak sie jezdzi z niedużymi ciężarami to napewno wystarczy.Jezdziłem 2.3 jtd który jest jednak dużo mocniejszy.Prędkość max 150kmh
~Robinson
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Ducat firmowy był dobry ale jeżdziło nim ok 6-osób każdy na swój sposób,niestety skończył mu się silnik.Ogólnie polecam jest dynamiczny i mało pali a to ważne.przeb.182370
~jan
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
nie tankowac na prywatnych stacjach gdzie jest zlej jakosci paliwo np.Pieprzyk trasa Poznan-Wroclaw-Kudowa,naprawa /wtryskiwacze i pompa /9000 PLN
~zpad@wp.pl
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
jak na skromne 84 km, to bardzo dobrze. Ciekaw jestem jak jeździ wersja 2,8 JTD?!
~Blue Eyes Driver
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
silniczek pracuje idealnie. Wszystko tak jak byc powinno=]
~Kamil Kazimierzcal
B.Dobry!!!!!!