Ocena kierowcy - Fiat Ducato II

Abaddon, 12 lat temu
Silnik 2.8 D 130KM 96kW
Rok produkcji 1999
Fiat Ducato II 2.8 D 130KM 96kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Całkowicie nie nadaje się do pracy i autostrady to delikatne konstrukcja
Karoseria : Gnije gdzie tylko można
Układ elektryczny : Delikatna instalacja lekie przecieki wody i się zapala
Jeden wielki hałas i okropny brak mocy. Co prawda trochę na budzie zawsze leży ale ten silnik nie daje rady nadaje się do wożenia czegoś lekkiego i na małe odległości bo jest za głośny
Ciężko chodzą biegi i bardzo często padają linki
To jakaś porażka w samochodzie ciągle coś się psuje przeguby sworznie itd nie można brać tym samochodem pełnego skrętu bo się na przeguby nie wyrobi.
to nie mam zastrzeżeń
Mała kabina dla kierowcy brak możliwości przesunięcia siedzenia bo ściana jest za blisko. uchwyty są za małe na napoje z M.C beznadzieje schowki i półeczki są ale co z tego jak są do niczego nie bardzo można je wykorzystać bo są za małe
jakoś dmucha ale często w deszczu nawiew nie radzi sobie z przednia szybą i sporo pary na niej jest
tak jak pisałem mało miejsca na dalekie trasy bardzo nie wygodnie zwłaszcza dla kogoś o większych rozmiarach
auto w tym wieku to jest lat 9 (rok wybrałem jaki był bo auto niby 2002 rok jest ale nie ma tu w centrum takiej opcji z takim silnikiem a taki mam ) jest bardzo głośne uszczelki na drzwiach i same drzwi to już historia dmucha i wieje do okola
Naprawy taninie bo cześć nie drogie ale powtarzalność napraw jest przerażająca wiedz ekonomicznie nie jest to samo się tyczy paliwa
Pęka i łamie się co tylko może
Układ kierowniczy i zawieszenie to na porządku dziennym

On - zużycie paliwa dla silnika 2.8 D 130KM 96kW [l/100km]

10,8