Oceny Fiat Fiorino IV

Liczba ocen

Najnowsze oceny Fiat Fiorino IV

~Soeft
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Kto pisze te opinie? Nic się nie zgadza. Korozja? Zamarzające cięgna? Rudy omija to auto sam nie wiem czemu. Powinien je zjadać, a zardzewiały tylko ranty na felgach i to po 5 latach. Mechanicznie, po prostu jeździ. Jedynie jak zatankowałem lewe paliwo to poleciały wtryski jeszcze tego samego dnia. Dwa nowe i dwa regenerowane kosztowały mnie 1500 PLN. Mam 180cm i spokojnie się w nim mieszczę. Nawet raz czy dwa jechaliśmy w 3 osoby. Z wad to...
~pedau
Cargo 1.4 8v 73KM 54kW
Użytkuję je od nowości i wszystko byłoby ok, gdyby nie jedna uciążliwa usterka, występująca w tym i blinmiaczych modelach bardzo często. Jak tylko temperatura powietrza spada poniżej -5 to zamarzają cięgna skrzynie biegów. Bardzo trudno jest wbić jakikolwiek bieg a czasem to jest niemożliwe co oczywiście unieruchamia auto. Nie dzieje się tak zawsze, ale pozostawiając auto na zewnątrz w zimie zawsze mam na uwadze to, że tym razem może mi się...
~Diesel2007
Cargo 1.3 Multijet 16v 95KM 70kW
Jeżdżę Fiorino od niedawna ale od samego początku mega pozytywnie mnie zaskoczył. Mam przyjemność jazdy autkiem z silnikiem 1.3 Multijet ale 95KM. Jak na taki samochód wydaje mi się bardzo dużo. Przyspieszenie maluje uśmiech na twarzy. W trasie też bardzo fajnie się zachowuje. Na autostradzie z bagażem ponad 300kg spokojnie można poruszać się z prędkością ok 130 km/h. Średnie spalanie przy dynamicznej jeździe to niecałe 6l/100km. Myślę, że za...
~jebacpis
Kombi 1.4 77KM 57kW
Bardzo dobry samochód, dużo miejsca w kabinie, wysoko się siedzi, duża paka a z zewnątrz mały i wąski łatwo zaparkować. Bardzo dobrze trzyma się drogi, nie psuje się a części eksploatacyjne tanie jak barszcz.
3,4
~fiacik
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auto przeciętne. W środku mało miejsca, paka mała nie mieszczą się długie przedmioty. Mam 170 cm wzrostu i jako kierowca miałem mało miejsca. Na trasę samochód niewygodny, do miasta dobry do parkowania. W wersji VAN brak lusterka wstecznego poprzez ścianę grodziową. Dużym problemem jest brak zamykanych schowków. Jeździłem tym autem 2 lata i zrobiłem 80000 km.
3,3
~Łukasz/handlowiec
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Auto nie jest złe ale doskonałe wcale. Zrobiłem Fiorino ok. 200 tyś w 2,5roku. 1.5roku jeździłem 1,4 benzyna gaz, rok 1.3 ON. Zdecydowanie lepiej jeździ się ropniakiem. W beznynie z gazem przy 80000 wypaliły się zawory.
~miksell
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Autko małe ale wizualnie wielkie. Na pewno jest mniejsze i ma mniejszą pakę od peugeota partnera i renault kangoo 1 generacji. Jest za to lepiej wyciszony. Sporą wadą jest brak zamykanego schowka. Auto jest po prostu przeciętne, ani dobre ani złe.
~Adam
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Jeśli ktokolwiek oczekuje od silnika 1.3 nie wiadomo jakiej elastyki, kultury pracy przy dużych prędkościach i małego spalania na trasie to nie ma pojęcia o samochodach. Fiat Fiorino 1.3 multijet to samochód miejski, i w tych warunkach spisuje się wyśmienicie. Po mieście jeździ sie z zasady do 70-80 km/h i przy takich predkościach jazda fiorino jest elegancka
2,9
~ts.1971@windowslive.com
Cargo 1.3 Multijet 16v 75KM 55kW
Gdyby ten samochód kosztował 30 tys złotych wiele można by mu wybaczyć . Niestety moja sztuka kosztowała 54 tys i ...... nie jest tego warta . Za takie złotówki można mieć większe , szybsze i wygodniejsze auto dostawcze . Mimo iż poza czujnikami cofania( po co facetowi czujniki!!) ma na wyposażeniu wszystko dostępne, to czuje się ze nie jest to tyle warte
3,6
~kkk
Cargo 1.4 8v 73KM 54kW
fiat fiorino cargo jako auto do roboty do miasta jest ok jak na tak małe auto do miasta to ma za duży promień skrętu