Lista ocen Fiat Freemont (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krystian0000
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Wielki z zewnątrz samochód, w środku oferuje wystarczająco dużo miejsca dla kierowcy (194 cm), zadawalająco dużo dla pasażera z przodu (żona 170 cm się mieści, ale ja wprost nienawidzę jeździć jako pasażer - fotel nie jest regulowany w pionie), umiarkowanie dużo na kanapie w drugim rzędzie (można się spodziewać większej przestrzeni - tutaj trochę rozczarowuje). Trzeci rząd siedzeń, mimo zastosowania kilku rozwiązań z miejscem na nogi, może być...
~Bernard
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Auto jest duże więc przestrzeni nie brakuje. Komfort w 2 rzędzie sporo zależy od konfiguracji - przy maksymalnie przysuniętych kanapach do przodu robi się dość ciasno, ale z kolei przy cofniętych jest masa miejsca z tyłu. W 3 rzędzie jest całkiem nieźle i spokojnie mogą podróżować nie tylko dzieci, co już nie raz miałem okazję sprawdzić. Bagażnik płaski, bez rolety, bardzo długi (w wersji ze złożonymi siedzeniami 3-go rzędu).
~Przemek
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Bardzo przestronne auto i wygodne. Trzeci rząd siedzeń posiada mało miejsca na nogi i te miejsca należy traktować jako dojazdówka lub miejsca dla dzieci, chociaż jeden mój znajomy posadzony w trzecim rzędzie przyjechał do centralnej Polski aż z Chopoka na Słowacji i dał radę ;)
~Jarek
SUV 2.0 Multijet II 16v 140KM 103kW
miejsca z przodu wystarczająco, mam 193 i siedzę dość wygodnie, w drugim rzędzie ujdzie, mogłoby być więcej, ostatni rząd katastrofa - wykorzystanie raczej awaryjne niż do codziennego użytku.
~rq
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
rodzina 2+3 w fotelikach mieści się doskonale, jest przytulnie i można dobrze zorganizować swoją przestrzeń, do poprawy jedynie sposób dzielenia 2 rzędu siedzeń jest 40 60 a w dodge widziałem 40 20 40
~Marcin
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Wygodne szerokie kanapy mogły być trochę dłuższe z przodu z tyłu regulowana kanapa! Siedziska i oparcia dodatkowo wysuwana podstawka do dzieciaków typowo rodzinny SUV
~Artur
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Mam ponad 2m wzrostu. Nawet przy zapakowanym samochodzie (7 osob i bagaz) mialem miejsce, a pasazerowie tez jakos bardzo nie narzekali.
~JLR123
SUV 2.0 Multijet II 16v 140KM 103kW
Duża kolumbryna to i duże wnętrze. Przestrzeni jest co nie miara więc co tu dużo mówić. Ogromny bagażnik, w środku ogrom miejsca nawet dla 7 osób więc rządzi.
~Misiek
SUV 3.6 V6 280KM 206kW
Na przodzie jest dużo miejsca w środkowym rzędzie też wygodnie się siedzi ale w trzecim rzędzie tej przestrzeni w szczególności na nogi brakuje
Dziennik kosztów dla Fiat Freemont
8,2
14,8
15,1
~Artur
SUV 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Przestrzeń, ilość schowków, regulacja foteli przednich i tylnych oraz ilość miejsca w trzecim rządzie absolutnie bez zastrzeżeń.