Lista ocen Fiat Linea (131) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~waldemar
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Hmmmm, troszkę za głośno we wnętrzu. Fakt, radio doskonale tłumi odgłosy zewnętrzne. Ale chyba można pokusić sie o większe wiciszenie? Praca silnika na wyższych obrotach lekko przeszkadza.
~Aixen
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Miało być cicho i przytulnie, a jest głośno i nużąco. Silnik słychać mocniej w środku samochodu niż na zewnątrz. Przy wchodzeniu na obroty potrafi być bardzo głośny, a to już jest uciążliwe.
~kkadu
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Dobrze wyciszony. Nie ma się co czepiać. Przy tym taki mały silnik 1,4 jest bardzo cichy. Po przesiadce z JTD musiałem się długo przyzwyczajać, bo go praktycznie w ogóle nie słyszałem.
~8alfa8
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Mogło być lepiej, samochody z dieslem wyższej klasy są zdecydowanie lepiej wyciszone. Jednak biorąc pod uwagę klasę i cenę linei wyciszenie jest naprawdę przyzwoite.
~Krzysiek
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Mogło by być lepiej ale źle też nie jest. To jednak tani rodzinny sedan, a nie limuzyna ;-) Więc jak na te klasę auta - dobrze. Przy większych prędkościach szumią lusterka...
~tomek
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
i tu mam najwiekszy klopot niby dobrze ale ja bym oczekiwal wiecej silnik slychac na dwóch pierwszych biegach dośc mocno a opony i szum powietrza - powyżej 120 robi sie dosc glosno
~Waldek
Sedan Facelifting 1.3 MultiJet II 95KM 70kW
wyciszenia nie ma, słychać wszystko, wycie silnika, bicie opon, szumy potężne wiatru powyżej 110, nie da się zagłuszyć radiem, wyciszenia nie ma.
~AUTORYTETmORALNY
Sedan 1.4 77KM 57kW
To znaczy na mój styl jazdy, czyli poniżej 100km/h to jest idealnie, ale jak ktoś jeździ po autostradach, to pewnie brak 6-go biegu będzie uciążliwy.
~QWR
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Nie jest głośno, ale przy jeździe powyżej 110-120 słychać co sie dzieje na zewnątrz i pod maską. w luksusowych limuzynach pewnie jest ciszej.
~BoomirPL
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Silnik słychać wyłącznie podczas kręcenia na wyższe obroty, podwozie wystarczająco ciche, słyszalny szum powietrza przy większych prędkościach +120 km/h