Oceny Fiat Linea Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW 2007-2010

Fiat Linea Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Karoseria (16)

~linea@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Włoski design i jak się okazuje przemyślane rowiązanie wnętrza może iść jednak w parze. Ładny linia boczna, samochód wyróżnia się z tłumu.
~linea
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Linia boczna samochodu jest nie do pobicia. Tylko klasyczne i stonowane sylwetki mogą się z nią równać.
~marekslr
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Dla ludzi którzy chcą tanie w eksploatacji auto,które jednocześnie jest trwale nie chcą dużo wydać i chcą w miarę młode, a jednocześnie przestronne z dużym bagażnikiem, auto na które złodziej nie zwróci uwagi, polecam
~dany11
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
piękny wygląd to włosi potrafią ,a projekt powinni zaraz wysyłać do turcji bo z produkcją to już różnie bywa
~dany11
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
guma obcierająca rant drzwi przednich.wystarczyło zeszlifować mm i gra.
~ghost
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
wystające i ocierające drzwi przednie gumy w nadkolach. Serwis próbował i nic. Tłumaczenie ich \"ten typ tak ma\". Dupki.
~Hadze
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Jest to mój pierwszy Fiat i mam nadzieje ,że nie popełniłem błędu chodzi mi o nie zawodnosc,na razie wszystko o.k bo to nowy samochód,prowadzenie ,przestronność i oczywiscie wrażenie jakie robi stylistyka to owalorach .jest jedna rzecz ktora mnie irytuje pierwszy bieg -tragedia podobnie było w Fordzie Mondeo 1,8TD ,albo i gorzej, ale dalej jest juz lepiej wyższ biegi zaskakują elastycznoscą chyba swoje robi 200nm nie odczułem nawet zbytniej...
~Mark
Robi wrażenie
~B
~daras
Sedan 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Ładna sylwetka szczególnie z boku i z tyłu.
Fiat Linea Sedan