Ocena kierowcy - Fiat Linea Sedan

Jemi, 10 lat temu
Silnik 1.6 Multijet 105KM 77kW
Rok produkcji 2010
Fiat Linea Sedan 1.6 Multijet 105KM 77kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : JTD i nie ma słów. Jeden z najlepszych ropniaków !!!
Samochód jest naprawdę dobry !!! Dużo osób mówi, ,,ale to Fiat\" Tylko oni nie wiedzą co to silnik JTD który ma Fiat 1.6 105 km. TDCI, HDI mogą się przy nim schować jeśli chodzi o usterkowość JTD Fiata jest bezawaryjny. Czasami ludzie piszą bzdury,ale ja przejechałem tym samochodem 115000 km. Spalanie- trasa od 4.5 przy jeździe wieczornej do 4.9 miasto- 6 do 6.5 Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. W środku miejsca pod dostatkiem (choć z zewnątrz wydaje się nie duży, bagażnik 500 litrów -super ! Spalanie świetne !!! Polecam, bo Fiat wyprodukował naprawdę fajny samochód
Silnik 1.6 jest super !!!
Skrzynia ok
układ jezdny całkiem niezły
Widoczność 4 z plusem
ok
bez zastrzeżeń
Samochód jest w środku naprawdę duży, bagażnik 500 litrów super dla rodzinki !
Silnik cichutki, bije na głowę inne na ropę
Tu jest fantastycznie !!! Czasami ludzie piszą bzdury, ja przejechałem tym samochodem 115000 km. Spalanie- trasa od 4.5 przy jeździe wieczornej do 4.9 miasto- 6 do 6.5 Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Spalanie świetne !!!
Dużo osób mówi, ,,ale to Fiat\" Tylko oni nie wiedzą co to silnik JTD który ma Fiat 1.6 105 km. TDCI, HDI mogą się przy nim schować jeśli chodzi o usterkowość JTD Fiata jest bezawaryjny. Czasami ludzie piszą bzdury,ale ja przejechałem tym samochodem 115000 km. Spalanie- trasa od 4.5 przy jeździe wieczornej do 4.9 miasto- 6 do 6.5 Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. W środku miejsca pod dostatkiem (choć z zewnątrz wydaje się nie duży, bagażnik 500 litrów -super ! Spalanie świetne !!! Polecam, bo Fiat wyprodukował naprawdę fajny samochód, który jest na pewno lepszy od Mondeo III, Peugeota 407 czy Opla Vectry (piszę, bo te samochody miałem)
jest w porządku
Żadnych poważnych usterek nie miałem

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Multijet 105KM 77kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Fiat Linea Sedan 1.6 Multijet 105KM 77kW