Ocena kierowcy - Fiat Marea Weekend

x, 11 lat temu
Silnik 1.9 JTD 105KM 77kW
Rok produkcji 2000
Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2000 - Oceń swoje auto
Zly nie jest ani dobry tez nie jest. To moj 3 fiat. Po prostu sredni.
Kultura pracy lepsza jak w zwykłych, gdyż mój miał 1.9 105 km z common rail czyli jtd. Użytkuję niecały rok na początku bardzo dużo jezdziłem po Polsce i Nic się nie działo jednak później jezdziłem bardzo mało i nie wątpiliwie jak się jeździ auto lepiej się sprawowało. Zrobiłem nim jakieś 8000 km z czego 7000 w ciągu 4 miesięcy. Elastyczny jest na tyle na ile się wie ile auto ma km mój ma 105 także czasem na trasie na 160 km nikt mnie nie potrafi wyprzedzić i tylko redukcja na 4 i odlot po 2-3 auta wyprzedzałem. Ma 1300 kg także fabrycznie do 100 ma 11.2 s... NIE JEST ZLE
WSTECZNY LUBI CHARKNĄĆ ale biegi wchodza dobrze trochę gorzej niż w Toyocie Carinie 1.6. Wada w porównaniu Toyotą słabe prowadzenie biegów.
Wachacze,drążki,gumy stabilizatora...To lubi leciec Proste ale slabe zawieszenie z przodu MPHERSON z tyłu belka. Jest dosc glosne i niskie na autostrade i w zakretach super ale na dziury juz nie. W Toyocie lepsze na gorsze na predkosci. W VW POLO gorsze. Porównywalne do passata b4.
Kombi takze nie wiem gdzie tyl sie konczy. Przód krutki.
Wsiadasz i jedziesz... Wszystko na swoim miejscu.
Wymienilem kabinowy to nieparowaly szyby. Nienabijalem klimy takze nie wiem czy chodzi.
Duzo miejsa i duzy bagaznik. Mniej jak w passacie jesli chodzui o caloksztalt. Toyota ma przedzial pasażerski wiekszy ale ladunkowy mniejszy. Fiat to nizsza klasa srednia i tak jest dobrze
Zimny jest glosny. Cieply lepszy.
Wiecej pali jak Toyota 1.6 na gazie ale to Diesel. Na trasie potrafi do 4.5-5 zejsc nawet z obciazeniem. Toyota obciazona tez duzo potrafila spalic.
Miałem duzo aut i kazde uzywane sie psulo. Moze Honda sie nie psuje ale za to rdzewieje a fiat ocynk oprucz podlogi.
Wszelakie gumy lubia parciec i pekac.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 105KM 77kW [l/100km]

6,2