Oceny Fiat Marea Weekend

Fiat Marea Weekend - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Marea Weekend

~m
Fiat Marea
Powiem tak. Odpukac... Auto juz 3 rok jest w moim wladaniu przez ten czas juz mial 2 kraksy w ktorych uszkodzene byly po 2 elementy i wyglada jak wyglada czyli srednio. Dbam o mechanike jedynie. Awiec auto jako calosc tzn Silnik skrzynia hamulce sie trzyma kupy i duze przebieg dobrze znosi blacha ocynk jeszcze lepsza duzo lepsza od japonow ktore mialem i ktorymi tez jezdze. Niebo lepsza od DENNEGO OPLA ! Do rzeczy wkurza okrpnie ilosc...
~Alek
Weekend 1.6 16V 103KM 76kW
Fiat Marea
Auto zaskoczyło mnie trwałością i komfortem, poza tym ma bardzo ładną linię nadwozia. Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Nawet jak Czasami coś się zepsuje, no cóż auto cały czas jeździ, a jak raz na kilkadziesiąt tys km będę musiał wymienić wahacz to go wymienię i będę jeździł dalej. Zmieniam regularnie olej, filtry, co trzeba to robię i nie narzekam na ogromną liczbę usterek. Wystarczy dbać i nie odkładać napraw na kiedyś. W tym...
~iron64
Fiat Marea
Całokształt moim zdaniem bardzo dobrze. Wygląd niezły (niektórzy piszą ponadczasowy, ale...) nie rdzewieje jeśli nie jest bity i składany z wiatą autobusową. W środku dużo miejsca, wygodne fotele, klima. No wynik bardzo dobry moim zdaniem.
~adadm
Fiat Marea
Trudno powiedzieć by było to auto doskonałe. Ale za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego. Największą wadą tego auta jest karoseria. Blachy są dosyć miękkie i bardzo łatwo o ich uszkodzenie. Rdza pojawia się w bardzo wielu miejscach: progi, nadkola, końce profili zamkniętych. Aż strach zaglądać pod spód auta :P
~sitek
Weekend 1.9 JTD 110KM 81kW
Fiat Marea
Za te pieniądze ciężko wymagać ideału. Na plus zasługuje duży bagażnik i otwierany zderzak, kilka razy wykorzystałem ten patent. Silnik bardzo dobry, mój ma podniesioną moc do 138KM i naprawdę czuć przyspieszenie.
2,5
~niepokorny Sz-n
Fiat Marea
Auto cały czas mnie negatywnie zaskakuje, i tak naprawdę nigdy nie wiem kiedy mnie czymś zaskoczy, a to kontrolka ABS - reset kompa, a to kontrolka Airbag - reset kompa, a to walnął tłoczek hamulców, potem kontrolka wtrysków, świec żarowych - ciągle coś. Na ciepłym silniku potrafi zgasnąć i dopiero po ochłodzeniu można go uruchomić, Ktoś kiedyś powiedział że jak w Fiacie wciskasz przycisk elektrycznych szyb to włączają się wycieraczki i coś...
~TB
Weekend 2.4 TD 125KM 92kW
Fiat Marea
Wypada znakomicie. Auto za śmieszne pieniądze, tanie bardzo w utrzymaniu, duże i pojemne, zrywne i całkiem estetycznie wyglądające. Jeżeli ktoś(jak np. ja) przełamie jakiś stereotyp krążący o Fiacie to będzie z niego bardzo zadowolony. No i absolutnie zero rdzy na tym aucie.
~edmundo
Fiat Marea
Jeśli samochodu potrzebujesz tylko do przemieszczania się to możesz go kupować. Tani w eksploatacji, naprawie czyli to co najważniejsze. Jeśli masz znajomych których ciekawi czym jeździsz to lepiej sobie odpuść aby nie być w centrum niewybrednych żartów. Osobiście uważam że gdyby nie silniki JTD to nawet nie zwróciłbym uwagi na ten samochód. Problemem staję się dalsza odsprzedaż.
~Mariusz
Weekend 1.9 TD 100KM 74kW
Fiat Marea
Świetne auto mam je już 5 lat nie zawiodło mnie ani razu silnik jeżeli się spokojnie jeździ może spalić mało mnie udało się zejść do 4 litrów chwilowego spalania wszyscy narzekają że fiaty się psują jest to nieprawda jeżeli ktoś o auto dba to ono nie będzie się psuło uwierzcie mi fani niemieckiej motoryzacji podoba mi się ta ponadczasowa stylistyka auto naprawdę godne polecenia
~topdrive
Fiat Marea
Jeśli miałby kupić to auto jeszcze raz - zrobiłbym to bez zastanowienia. Zastanawiałem się już nad zmianą, jednak funkcjonalność i ekonomiczność tego auta bardzo ciężko przebić. Marysia pozostaje ze mną na kolejne lata, podejrzewam nawet, że zostanie w moich rękach już do końca swoich dni.