Ocena kierowcy - Fiat Marea Weekend

Obiad@planty.pl, 18 lat temu
Silnik 1.9 TD 100KM 74kW
Rok produkcji 2001
Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Zastanawiam sie dlaczego są takie problemy z odsprzedaniem tego samochodu jak parametrami oraz osiągami niczym się nie różni za wiele od innych aut. Silnik jtd comonrail chodzi jak zegarek. Chyba chodzi o wieloletnie uprzedzenie do tej marki . Auto pakowne z dobrym silnikiem z dobrymi osiągami z dużą ilością miejsca w środku , cztery poduszki powietrzne . Bryła samochodu ładna . Czego można się doczepić to do plastików w środku.
Jadąc na trzecim biegu 20k/h zbiera sie bardzo ładnie. pred. max 205 z taka jechałem
Do przodu ok. Czasami problem występuje ze wstecznym
Wszystko ok. Jest się czym rozpędzić gorzej z wychamowaniem
Przednie słupki zasłaniają. Zimą włączam MAX Def i po problemie
Nie ma najmniejszych problemów jak w zimie jak podczas upalnych dni mówie o aucie , które ma klime.
Pkażcie mi auto za te pienądze które ma więcej miejsca. Do małych nie należe mam 185 cm. wzrostu
Mogło być lepsze
Miasto lato klima raczej pomału nie jedę, / Trasa ostatnio jadąc na wdczasy do chorwacji odcinek z polski do Budapesztu nie przekraczałem 120 km spalił 4,8 lit. Ceny jak w innych samochodach.
Co można więcej chcieć za taką cenę ( czyli za takie auto jak ja mam 28000 zł to chyba nie dużo )
Jak narazie nie zawiodła mnie.
Wysizdł co prawda przepłnomiez powietrza ale od Stilo jest tańszy jak do mareei a parametry te same

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu