Oceny Fiat Palio I Hatchback

Oceny Fiat Palio I Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat Palio I Hatchback

~Aczer
Hatchback 1.2 i 73KM 54kW
Użytkowuje autko ponad 3 lata i przejechałem nim 120tyś km, nie miałem żadnych problemów z usterkami, wymieniam co trzeba z przebiegiem, autko spala w cyklu mieszanym 6,5l/100km. W mieście ok7,3l/100km wiec nie jest żle, ogólnie jestem zadowolony.
3,7
~AT
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie ma co wymagać. trzeba trochę więcej dbać Wymieniać wczesniej niż podaje instrukcja / Zobaczcie jak wygląda olej w skrzyni biegów po 100tkm -woda z opiłkami/
2,1
~Waldek ze Słupska
Hatchback 1.2 i 73KM 54kW
Zła widoczność[szerokie słupki],głośna i nierówna praca silnika,złe hamulce ,z tyłu brak miejsca na nogi,b dobra pojemność ładunkowa
~Darek
Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW
Doskonale - dzieki temu autu poznalem wielu nowych ludzi w calej polsce, szczególnie mechaników - najlepsi sa górale. nauczylem sie wielu przeklenstw po góralsku - Podróze Faiatem ksztalca.:)
3,6
~Krzysztof Janczuk
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jeżeli ktoś szuka auta z nadwoziem kombi to za rozsądną cene ma dosyć sympatyczne i niezawodne auto któr może tani eksploatować(ceny części zamiennych do Fiatów są tanie)
2,5
~kazimierz
~Fiatmaniak
Hatchback 1.2 i 73KM 54kW
Samochód niewiele pali, przeglądy są tanie, a części jeszcze tańsze (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,2
~piu