Ocena kierowcy - Fiat Palio I Hatchback

Darek, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 1998
Fiat Palio I Hatchback 1.6 i 16V 103KM 76kW 1996-2003 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Jak komputer mi sie ZAWIESZA to towarzyszy mi to samo "MILE" uczucie kiedy wsiadam do tego auta. Zawsze mnie to zaskakuje. Zauwazyliscie ze nie wymienilem ani razu slowa FIAT. :)
Zawieszenie
Przeniesienie napędu
Układ elektryczny
Doskonale - dzieki temu autu poznalem wielu nowych ludzi w calej polsce, szczególnie mechaników - najlepsi sa górale. nauczylem sie wielu przeklenstw po góralsku - Podróze Faiatem ksztalca.:)
cichy, bezproblemowy, rowna cicha praca
rewelacja, bez problemów
Powinien byc uodporniony na polskie warunki.
Widze wszystko dobrze, pod warunkiem ze umyje szyby :)
Grzeje jak oszalale, latem - no niestety mój model nie ma klimatyzacjii, ale zawsze mozna otworzyc oko.
Cicho "jak makiem zasial"
Jak na ten silnik to standard
Stosunek jakosci do ceny jest doskonaly - z naciskiem na to pierwsze. !!!! JEEEEEEEEEEEEBAC !!!! sprzedawce który mi to wcisnal i serwis, który jest ..... Eee tam. Zycie jest piekne.
klamki - nie odskakuja ulklad rozrzadu - Serwis robil mi to 4 tygodnie GRATULACJE !!!, a potem poprawial przez tydzien - czy ktos pobije ten rekord? szyba - uszkodzony mechanizm (na szczescie bylo lato) hamulec reczny - linka zerwana wtrysk paliwa - prolemy (akurat bylem na wakacjach) pasek bezpieczenstwa -nie wracal na swoje miejsce olej silnikowy -bierze zawieszenie - musze wymienic - po raz kolejny tlumik wymiana - wina polskich drog i wiele malych grzeszków - ale to doskonale ze tylko tyle -PRAWDA?
Doskonale - juz 2 razy mialem zepsute wakacje - raz latem i raz zima, Ale wakacje bez niespodzianek to zadna frajda.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 103KM 76kW [l/100km]

9,3