Lista ocen Fiat Palio I Weekend (105) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 163 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dexter
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
Po prostu dobrze. Tyle że w przypadku, kiedy auto jest stare, trzeba niezwykle uważać. Wystarczy bowiem jedno z pozoru niewinne uderzenie i wartość samochodu spada do niemalże śmiesznego poziomu. Jest to jednak auto warte swego, aczkolwiek w tej cenie(mówię o fabrycznie nowym aucie) dzisiaj zdarzają się o wiele lepsze auta. Brakuje mi tylko jednej małej rzeczy. Dzisiaj standard to jednak 2 airbagi, ABS i przynajmniej szyby przeciwsłoneczne....
~kierowca bombowca
Weekend 1.4 71KM 52kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze mamy duże auto combi o ładnym wyglądzie, żwawe i niezbyt dokuczliwe jeśli chodzi o awarie. Za kierownicą dużo miejsca, nie to co w koreańczykach, zmieści się naprawdę wysoki człowiek.Co do zużycia paliwa - mogło by byc lepiej (9 l w mieście) ale przecież Palio sporo waży - tyle co Polonez. Ja jeżdżę na gaz tak, że specjalnie sie tym nie przejmuję.
~602-355-824
Weekend 1.6 i 16V 103KM 76kW
całkiem ekonomiczne narzędzie pracy, przyzwoite kombi na start dla rodziny max 2+2+spory majdan przeglądy co 20kkm za rozsądne pieniądze 550-850 pln zależne od stacji i regionu polski , szkoda że rzadkością w wersjach 1,6 była klima i abs
~HHA
Weekend 1.4 71KM 52kW
Za te pieniądze jakie się kiedyś dało za to auto to uważam, że nic lepszego się nie dostanie. Teraz w 2002/2003 to już inna sprawa. Teraz Fiat trochę przesadza z cenami swoich nowych aut i dlatego ma kłopoty. Inne marki są już lepsze i bardziej konkurencyjne.
~michalexc
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Nie żałuję wydanych pieniędzy ,ceny części zamiennych są niskie i dostępne.Posiadam wersje HL ,czyli z bogatszym wyposażenie-wnętrze mimo upływu lat wygląda rewlacyjnie.Karoseria w ocynku-nie ma śladu rdzy ! Polecam
~Manfred1987
Weekend 1.7 TD 69KM 51kW
W używanych dostajesz dużo za niewiele... Byle nie był zgnity i zapuszczony przez poprzednich właścicieli. Prosty, na sprawdzonych przez lata technologiach. Po prostu działa i tyle się od niego wymaga.
~Manfred1987
Weekend 1.7 TD 69KM 51kW
~Mamert
Weekend 1.4 i 75KM 55kW
Stosunek jakość/cena odnosi się do nowego auta, przy czym w Polsce nie można takiego kupić, Fiat ostatnio przesadza z cenami i daleko mu do doskonałości w stosunku jakość/cena porównując do np. DACII LOGAN MCV
~jill
Weekend 1.6 i 101KM 74kW
no cóz, za wersje która np (jak u mnie) stała na salonie (upust), rocznik (02 kupiony na poczatku 03 -upust) + ogólny upust = 12 tyś taniej, to nie ma co wybrzydzać! Ogólnie moze byc :)
~michałecki
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Niby dlaczego mam jeździć 15 letnim Oplem, czy Fordem, skoro udało mi się bez trudu znaleźć w tej cenie auto młodsze i w nowszej technologii? W środku pachnie jeszcze nowością.
Fiat Palio I Weekend