Ocena kierowcy - Fiat Palio I Weekend

HHA, 21 lat temu
Rok produkcji 2000
Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Wolę dać wyższą końcową ocenę ponieważ nigdy samochód mnie nie zawiódł. Byłem kilka razy w Alpach na nartach 2 strasznie długie wyjazdy po Europie i nic. Nic się nie stało. Od zatankowania europejskiej benzyny Palio nagle zaczeło się ożywiać.Z niczym nie było problemów.
Zastosowanie dobrych olejów i preparatów jak Militec może poprawić i tak przyzwoitą jego prace
Dość głośna ale wszystkie fiatowskie skrzynie tak pracują. Szumią dośc znacznie ale się nie rozsypują !
Im większy przebieg tym więcej się tłucze. Po zmianie amortyzxatorów jest duż o lepiej
Ja nie narzekam. W innych autach jak 307 SW jest znacznie gorzej. Tam jest coraz więcej plastików a te więcej zasłaniają.
Kwestia przyzwyczajenia
Na wyższych biegach nie ma problemów z odparowaniem szyb. Generalnie nie ma co narzekać
Jest naprawdę sporo miejsca
Nie jest cicho ale też nie głośno
No tu już jest gorzej. Pomiędzy 5,5-6 jak się jedzie 90km/h powyżej np 120km/h to już dochodzimy do 7l. W mieście mam przeważnie 9L. Wszystko jednak zależy od paliwa. Jak jest Shellowskie to pali mało (miasto 8L). Jak tankuję na taniej stacji i może mi palić ile chce.
Za te pieniądze jakie się kiedyś dało za to auto to uważam, że nic lepszego się nie dostanie. Teraz w 2002/2003 to już inna sprawa. Teraz Fiat trochę przesadza z cenami swoich nowych aut i dlatego ma kłopoty. Inne marki są już lepsze i bardziej konkurencyjne.
Padają drobiazgi nie wpływające na zawodność samochodu
Poza alternatorem, jednym drążkiem kier i wahaczem to nic. Nie ma powodów do narzekań
Fiat Palio I Weekend