Oceny Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW 1997-2003

Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW 1997-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW 1997-2003

~kostowski
Weekend 1.4 71KM 52kW
Na pierwsze auto może być tylko trochę za duże, nigdy mnie nie zawiódł, zawsze szybko odpala w zimę, moja wersja to "bieda edition" :D brak klimy wspomagania elektrycznych szyb i poduszek powietrznych, posiada u mnie instalacje gazową i strasznie czuć spadek momentu silnika(spada elastyczność silnika) przy przyśpieszaniu np z 50 do 60 na 4 biegu, ale jeżeli chodzi o mocniejsze przeciągnięcie obrotów :P to na gazie tylko trochę gorzej się zbiera
~inhaky
Weekend 1.4 71KM 52kW
samochod idealny do traktowania go jako samochod do bardzo brudnej roboty typu wozenie cegiel kamieni szaf, mebli wszelkich psa nad rzeke, drzwi, okien i paru innych rzeczy. w tym sprawdza sie idealnie. jesli ma to byc samochod rodzinny na dlugie wyprawy to odrradzam - kiepskie wykonanie komfort zaden sporo pali. nie jest tak usterkowy jak mozna by sie spodziewac:) kupilbym ten samochod po raz drugi ale tylko dla tych rzeczy ktore opisalem...
3,6
~noip@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
1998r - pierwszy właściciel wersja podstawowa 102 tys.km plusy:-bardzo pakowny, łatwy do załadowania, wytrzymały i uniwersalny samochód, praktycznie nie rdzewieje, tani serwis i dobra dostępność tanich części,zadziwiająco wygodny, nikt go nie ukradnie. Minusy: bardzo ślamazarny silnik, duże zużycie paliwa - 8l trasa nawet powyżej 11l w trasie. dosyć słabe hamulce gdy samochód obciążony. Lubię go i używam częściej niż C5 !
3,2
~Munia
Weekend 1.4 71KM 52kW
Ogolnie super auto do tyrania i dla osob nie majacych wygorowanych ambicji . Jest lepsze niz sie wydaje czego nie moge powiedziec o swoim prywatnym A4 avant , bedacym kompletna klapa finansowa [oddam w dobre rece pol darmo]
~pioho1@wp.pl
Weekend 1.4 71KM 52kW
zawieszenie nie nadaje się do niczego - KICHA nie polecam silnik nie jest źle - niestety dużo pali benzyny lepiej uciałać troche kasy i kupić japońca lub niemca nawet starszego gdyby nie używane części kupione do napraw wolałbym go już sprzedać jako uszkodzony!!!! NIE POLECAM
~Robin
Weekend 1.4 71KM 52kW
To chyba najmniejsze kombi i niezbyt rewelacyjny model ale stosunek ceny do jakości bardzo dobry, auto jeśli ma mały przebieg jest warte zainteresowania. Nie serwisować w autoryzowanych stacjach i dbać o auto a będzie dobrze się sprawować
Dziennik kosztów dla Fiat Palio I Weekend 1.4 71KM 52kW
12,8
3,1
~Pankracy
Weekend 1.4 71KM 52kW
Samochodzik przeciętny. Atuty to przede wszystkim duży bagażnik i dość niska cena. Wykonanie detali "po łebkach" ale i tak lepiej niż w 126 p czy Cieniaku. Niewątpliwe wady - alternator (rozpadł się przy przebiegu 50 tkm.) i wysokie zużycie paliwa.
~kasia
Weekend 1.4 71KM 52kW
Nie mam zastrzeżeń do samochodu, poza tym, że dużo spala, jest na szczęście przerobiony na gaz, więc można przeżyć, jest również pewien szkopuł, ograniczający widoczność kierowcy, dość szeroka listwa łącząca przednią szybę z drzwiami, zdecydowanie większa niż np. w VW.
3,7
~HHA
Weekend 1.4 71KM 52kW
Wolę dać wyższą końcową ocenę ponieważ nigdy samochód mnie nie zawiódł. Byłem kilka razy w Alpach na nartach 2 strasznie długie wyjazdy po Europie i nic. Nic się nie stało. Od zatankowania europejskiej benzyny Palio nagle zaczeło się ożywiać.Z niczym nie było problemów.
3,5
~s4
Weekend 1.4 71KM 52kW
Auto do spokojnego poruszania się z miejsca A do miejsca B. Zwykły samochód nie rzucający się w oczy. Spełnia podstawowe zadanie jako auto do codziennego użytku.
Fiat Palio I Weekend