Ocena kierowcy - Fiat Palio I Weekend

jblgtb1200, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 101KM 74kW
Rok produkcji 1998
Fiat Palio I Weekend 1.6 i 101KM 74kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Jeśli kogoś nielubisz i chcesz żeby miał kłopoty z autem Podaruj mu PAlio Weekend 1,6 16V z gazem w roczniku 1998
Obleci
Żimą wiecznie zaparowane szyby!
jedyny + za bagażnik można dużo włożych np 2 subwoofery i 30 kilo wzmacniaczy!!!
Silnik głośny Plastikowa tapicerka brzęczy wiecznie słychać stuki i inne dziwne niezidentyfikowane dzwięki!!
od 9-12 litrów gazu na 100km
Wogóle za tą kase można kupić coś dużo lepszego! np za 25 tyś Audi A3 to auto napewno sie nie psuje wiem bo mam!!
Wiecznie sikę coś psuje co uniemożliwia Dalszą jazde wiec więcej podróżuje na lawetach niż na własnych kołach!!!!
Alternator 2 razy wymieniony, Amortyzatory sprężyny 2 razy wymieniane , Pasek rozrządu pękł po wymianie po przejechaniu 2tyś km co spowodowało naprawe głowicy wymiane tłoków pierścieni, 2 rzay spaliła się cewka od której odchodzą przewody do świec, w ciągu tygodnia od [przeglądu okazało się że olej z silnika :zniknął: co spowodowało Przytarcie się silnika , Wymiana rozrósznika pąpy paliwowej, 3 razy wymiana tarcz i bębnów hamulcowych W ciągu 3 lat Dołożyłem Do tego auta 9 tyś zł natomiast za samo auto dałem 20 tyś

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 101KM 74kW [l/100km]

12,8