Oceny Fiat Panda I Hatchback 0.8 34KM 25kW 1981-1985

Najnowsze oceny Fiat Panda I Hatchback 0.8 34KM 25kW 1981-1985

3,6
~bernar brak poczty
Hatchback 0.8 34KM 25kW
moje pierwsze auto? do wyłącznej dyspozycji, przy braku napiętych terminów Fajna Przygoda w zmaganiu się z materią Pandy , napewno więcej jeżdziła niż stała, rozrusznik szwankował z mojej nieznajomóści wyglądu zużytch szczotek(2razy rozbierałem go i czyściłem), wyciek z skrzyni b. moje niedbalstwo. Koszty podczas mjego użytkowania to materiały eksplat., wycieraczki itp ( Panda była kupiona po przecientym remoncie wymiana rozdzielacza,...
~ukasz
Hatchback 0.8 34KM 25kW
auto ma styl i duszę...zwraca uwage przechodniów, łądnie utrzymane i odpicowane naprawdę robi furorę na mieście:))) ludzie patrza na nią z uśmiechem..geniaalne młodzieżowe autko...pakowne , ekonomiczne, egzotyczne, niezawodne, dość dyanmiczne, tanie w uutrzamniu..no i tan otwierany dach...
3,8
~liszt@op.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
ładne i przyjemne w prowadzeniu autko, maksymalnie rozpędziłem je na autostradzie do 142km/h. Mam trochę problemów z blacharką ( progi, prawe dzwi, lewy błotnik - ale naprawa wyniesie mnie niecałe 1000 plz. W sumie brykam nią od pięciu lat - planuję moją pandusię poddać małemu tuningowi - coby ciekawiej wyglądała!
~wojtekB
Hatchback 0.8 34KM 25kW
za taką cene kturą sie płaci za to autko ,to tylko się cieszyć że ją sie posiada
~Fantomask@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Tani w kupnie ( bo niepopularny) i w obsłudze samochodzik miejski. Prosta budowa i calkiem niebrzydki wyglad.
~zoltar
Hatchback 0.8 34KM 25kW
jak na samochód za takie pieniądze to nie można mieć zastrzezen,jest to mój 12 FIAT i zdecydowanie najmniej awaryjny ,pewnie dlatego za wloski

Usterki Fiat Panda I

Fiat Panda I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~irek@axxel.com.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Gdybym mógł kupić nową Pandę to wolałbym ją od niejednego nowego małego autka.
3,2
~sadman999@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Całkiem przeciętnie, czasami może denerwować(szczególnie zimą).No i pomimo prostoty konstrukcyjnej częste małe awarie.Ale dosyć oryginalne:-)
3,5
~rafaldinio
~incjal
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Mam Fiata Panda z poczatku produkcji,jeszcze z przekonstrulowanym silnikiem z modelu 126.Cóz moge powiedziec - nie jest to silnik nowoczesny,a do setki potrzebuje ok.20 sek (Silnik)
Fiat Panda I Hatchback