Ocena kierowcy - Fiat Panda I Hatchback

bernar brak poczty, 21 lat temu
Rok produkcji 1983
Fiat Panda I Hatchback 0.8 34KM 25kW 1981-1985 - Oceń swoje auto
moje pierwsze auto? do wyłącznej dyspozycji, przy braku napiętych terminów Fajna Przygoda w zmaganiu się z materią Pandy , napewno więcej jeżdziła niż stała, rozrusznik szwankował z mojej nieznajomóści wyglądu zużytch szczotek(2razy rozbierałem go i czyściłem), wyciek z skrzyni b. moje niedbalstwo. Koszty podczas mjego użytkowania to materiały eksplat., wycieraczki itp ( Panda była kupiona po przecientym remoncie wymiana rozdzielacza, klocków hamul. itp).Miłe zaskoczenie pasy z tyłu w tym roczniku, doskonała do transportu większych drobiazgów takich jak :pustaki,drzwi,łóżko,2m3 styrop,oczywiście niewszystko naraz niewszy. Jeżeli będą jeszcze jeżdzić za 17lat to kupię jakąśPande moim chłopakom, niech się zmagają z materią.
jeżeli zapalił, ale to wina szczotek rozrusznika
prze sprzedaniem wystarczało okresowe zalewanie ol,
średnia OK, na polną drogę w błociesię nada , autostrada uwaga na zakretach
w tym aucie słabo zimą, latem po deszczu można suszyć włosy
kierowca ok pasażer sidzenia? - mgły by być zwijane jak roletkabagaznika w współczesnych kombi
fajn klank na dorobionym tłumiku
miasto max 8l/100 poza 5-6l/100km w polu nie wiem
sądze że dobrze;straciła na wartości przy sprzedarzy(1997) tylko 1500zł może aż 1/3 wartości jej nabycia
ten rocznik1983 moje użytkowanie 60tys km prze 1,5roku tylko rozrysznik,zamak kable,wyciek z skrzyni biegów(uszkodzony gumowa uszczelka półosi)
j.w. czasami jak staneła(rozrusznik)posciągnięciu pomocy, bez żadnej interwencji bezczelnie zapalała na tyk

Usterki Fiat Panda I

Fiat Panda I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu