Lista ocen Fiat Panda I (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wachlarz@tlen.pl
Hatchback 0.95 4x4 48KM 35kW
Jak wspomniałem Panda jest stylizacją auta terenowego w kazdym detalu. Przy mocnej konstrukcji podwozia w środku mało tapicerki. Większość to blacha. Myślę to o modelach starszych przed 90 r., później próbowano zrobić z Pandy zwykły samochód miejski - wg mnie pełna porażka. Kokpit jest ubogi wszystko jest na cięgnach więc nie ma co sie psuć. Dzięki małej ilości plastiku w środku nic nie trzeszczy podczas jazdy naszymi drogami !!!!
~MaciaqD0,
Hatchback 1.0 44KM 32kW
klamka wewnetrzna od kierowcy sama pekla:( nie mam zielonego pojecia dlaczego ale chyba ze starosci:P ahh... nie moge dostac koncowki linki gazu:( nie ma w sklepach, na szrocie, nawet w serwisie niedostepna... moze mam jakis czeski gaznik:P Zastapilem koncowke plastikowymi opaskami i jakos hula od pol roku:)
~ukasz
Hatchback 0.8 34KM 25kW
mam ją krótko, ale już wiem, że to autko ma swoje himery...raz coś się świeci...stuka..za dwie godziny wszystko ok...częsci są w razie czego tanie(ale już trudno dostępne te niektóre:)) kłopoty z zamkami drzwi i bagażnika
~Fantomask@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Jakies tam drobiazgi sie zdarzaja, ale rzadko i wszystko mozna naprawic samemu w kilka minut, mam tu na mysli naprawde pierdoly ktore w niczym nie przeszkadzaja.
~bernar brak poczty
Hatchback 0.8 34KM 25kW
ten rocznik1983 moje użytkowanie 60tys km prze 1,5roku tylko rozrysznik,zamak kable,wyciek z skrzyni biegów(uszkodzony gumowa uszczelka półosi)
~bogdan
Hatchback 1.1 Selecta CL 50KM 37kW
słabe mocowanie tylnej półki bagażnika,fabryczne dywaniki niepraktyczne- brak rynienki
~incjal
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Musze dac auto do generalnego remontu.Mam je od roku i nic poza tlumikiem mi sie nie zepslo
~szymon.m@wp.pl
Hatchback 1.0 Fire L 45KM 33kW
Nie zawiodla mnie,nic nie piszczy,wszystko w porządku-oczywiscie jesli sie dba o samochód.
~ARCHICAR (archicar@tenbit.pl)
Hatchback 1.1 Selecta CL 50KM 37kW
170000 i nic poza amorkami nie wymieniałem. No oczywiście oprócz oleju, opon i płynów... ;-)

Usterki Fiat Panda I

Fiat Panda I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jaksus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 44KM 32kW
W zasadzie bez wiekszych zarzutów-trezba czasem zagladność pod maske i pod spód,czy wszystko ok.