Lista ocen Fiat Panda I (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wachlarz@tlen.pl
Hatchback 0.95 4x4 48KM 35kW
Kierowca i pasażer z przodu ma miejsca wytaraczająco. Z tyłu tragedia. Trzeba to głośno powiedzieć jest to auto 2 osobowe + bardzo pakowny. wersja 45 ma tylne siedzenia typu hamak, po łatwym ściągnięciu robi się bardzo pakownie.
~ukasz
Hatchback 0.8 34KM 25kW
jak na tą klasę to świetnie, jeżdzę w 5 osób i max załądowanym bagażnikiem...mówią Ci z tyłu, że wygodnie i sporo miejsca...bagaznik tylko 5 l mniejszy niz w punto..do samochodu załadujesz wszystko.
~longimk@interia.pl
Hatchback 1.1 4x4 54KM 40kW
jak wspominałem jestem wielki, tak więc sufit nisko zawieszony nad głową, w wyprawach nad morze po ok. 500 km bolał kark, postój, kilka ruchów głową, masażyk i ... dalej w drogę
~MaciaqD0,
Hatchback 1.0 44KM 32kW
napewno jest wiecej miejsca niz w Maluchu, Cinqocento czy Seicento:)) chociaz z tylu jest niewiele miejsca ale to juz jest urok samochodow tego typu:)
~szymon.m@wp.pl
Hatchback 1.0 Fire L 45KM 33kW
Super,autko "niby" male z zewnątrz,a w srodku po wymontowaniu foteli mnóstwo miejsca(przewiozłem 4 osoby i motocykl klasy 125ccm w srodku-serio)
~Kuba
Hatchback 1.1 Selecta CLX 55KM 40kW
jak na te rozmiary to nie jest zle z tylu sie 2 osoby zmieszcz czyba ze jacys koszykarze to nie
~Matiz
Hatchback 0.75 34KM 25kW
JEST DOSKONAŁA PONIEWAŻ WZADZIŁEM DO NIEJ SWÓJ MOTOR ORAZ WIELKĄ SOFE..jest poprostu jak wan!!
~sadman999@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
pasażer z przodu może spokojnie wyciągnąć nogi:-)Tył ciasny, najlepiej dla jednej osoby.
~bernar brak poczty
Hatchback 0.8 34KM 25kW
kierowca ok pasażer sidzenia? - mgły by być zwijane jak roletkabagaznika w współczesnych kombi

Usterki Fiat Panda I

Fiat Panda I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~timothymcveight@o2.pl
Hatchback 0.75 34KM 25kW
Bardzo dużo miejsca, dla pasażerów z tyłu również jest miejsce na nogi;]