Lista ocen Fiat Panda I (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ARCHICAR (archicar@tenbit.pl)
Hatchback 1.1 Selecta CL 50KM 37kW
Trudno powiedzieć. We Włoszech nowa Selecta kosztowała ok. 40tys zł. ale i u nas nowa panda teraz tyle kosztuje (Panda Dynamic 1,2). Ja za swoją dałem 1200zł,- i odkupiłem ją od 1 właściciela z przebiegiem 45tys. Uważam że było warto! Gorąco wszystkim polecam to auto! Fiat Panda - "tylko nie mów na mnie mały..." - idealnie to pasuje! Mały wielki wóz!
~szymon.m@wp.pl
Hatchback 1.0 Fire L 45KM 33kW
Autko w dobrym stanie na pewno szybko sie nie zepsuje i bedzie dobrze służyło.Polecam wszystkim tym którzy lubią samochody z duszą!
~Fantomask@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Jakość dobra a cena SUPER, bo w tej cenie nie kupimy nawet CC, ktore i tak przegrywa z Panda na każdym polu. NAPRAWDĘ!!
~sadman999@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
Mój kosztował sporo, ale ceny giełdowe są bardzo przyzwoite.100 razy lepszy niż maluch, a za podobne pieniądze.
~b
Hatchback 1.1 4x4 54KM 40kW
ja bym takiego czegos nowego nie kupil!!!!za 20 tysiecy mozna miec na prawde duzo samochodow!!!
~wojtekB
Hatchback 0.8 34KM 25kW
za takie pieniądze napewno się nie kupi takiej nizawodności w innych modelach auta.jak dbasz tak masz
~jaksus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 44KM 32kW
Jaka cena taka jakość :-) Auto pozbawione wszystkich bajerów,nawet serwa w halmulcach
~bernar brak poczty
Hatchback 0.8 34KM 25kW
sądze że dobrze;straciła na wartości przy sprzedarzy(1997) tylko 1500zł może aż 1/3 wartości jej nabycia
~wachlarz@tlen.pl
Hatchback 0.95 4x4 48KM 35kW
Jeżeli ktoś świadomie stał sie posiadaczem tego auta to z pewnością będzie zadowolony.
Dziennik kosztów dla Fiat Panda I
6,8
~darhod
Hatchback 1.1 Selecta CL 50KM 37kW
cena odpowiada jakosci z przewaga na jakosc, udane jezdzidelko fiata