Lista ocen Fiat Panda I (55)

3,8
~liszt@op.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
ładne i przyjemne w prowadzeniu autko, maksymalnie rozpędziłem je na autostradzie do 142km/h. Mam trochę problemów z blacharką ( progi, prawe dzwi, lewy błotnik - ale naprawa wyniesie mnie niecałe 1000 plz. W sumie brykam nią od pięciu lat - planuję moją pandusię poddać małemu tuningowi - coby ciekawiej wyglądała!
4,1
~ikwiatkowska3@poczta.onet.pl
Hatchback 0.8 34KM 25kW
panda dwunastoletnia jest o niebo lepsza pod każdym względem od pięcioletniego cieniaka.dwunastoletni samochód zero rdzy , jeszcze nigdy nie był u blacharza, cieniak po pięciu latach nadaje się do roboty.Jeżdzę już nim jakiś czas i nic się nie sypie a zresztą części są do niego tanie. (Silnik)
3,7
~pepis4244@wp.pl
Hatchback 1.1 Selecta CL 50KM 37kW
jestem zadowolony z mojego auta rozpedzilem je jak narazie do 145km/h ale mysle ze pojdzie troszke wiecej ale strach jechac szybciej.ogolnie jest spoko ma dobre przyszpieszenie
4,1
~fire
Hatchback 1.0 Fire L 45KM 33kW
Świetne autko dla początkujących kierowców lub po mieście.
3,2
~misiu
Hatchback 0.95 4x4 48KM 35kW
generalnie auto niezawodne (poza drobiazgami), b. tanie części zamienne, niska cena. (Stosunek jakość/cena)
3,5
~danielos
Hatchback 1.1 Selecta CLX 55KM 40kW
mam ja od 2lat i tydzien temu wymiana uszczelki wymiana wkladki a co dalej kupilem nuwete z salonu jeszcze jest na gwarancji na szczescie
~johny
Hatchback 0.9 45KM 33kW
V max ok 145 przysp:13,94 super w terenie chociarz to wersja z napedem na przod. dobra akustyka z tuba 250 wat i z radiem kenwood kdc 3080
~Arek
Hatchback 0.9 45KM 33kW
po 20 latach co nieco zaczyna odpadać (okropnie trzeszczy) (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,5
~rafaldinio