Ocena kierowcy - Fiat Panda II Van

ania434@onet.eu, 13 lat temu
Silnik 1.3 4x4 JTD Multijet 70KM 51kW
Rok produkcji 2010
Fiat Panda II Van 1.3 4x4 JTD Multijet 70KM 51kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : hamulce sa tu na prawde dobre.
w momencie porannego odpalenia i do momentu rozgrzania lekko mułowato chodzi:)
bardzo dobrze dopasowana skrzynia biegów, zmienia sie biegi lekko i bez problemu
jako mała kobieta nie narzekam, widocznosc bardzo dobra,wlasciwie bez problemow mozna zobaczyc wszystko to , co wazne
bez zarzutu, auto szybko sie nagrzewa, w przypadku klimatyzacji rowniez efektywnie
z przestrzenia gorzej.. skrzynia biegow choc wygodna, zajmuje dosc sporo miejsca z przodu, przez co trzeba sie czasem nagimnastykowac, zeby cos zmiescic.. schowek rowniez nie powala..
wyjatkowo cichy samochod.. mimo swych niewielkich rozmiarow.na pewno do glosnego traktorka sie nie zalicza.
bardzo ekonomiczne auto,oczywiscie przy jezdzie z rozsadna predkoscia. u mnie, a mam samochod w dieslu, spalanie srednie to 5-6 l/100.ale przy ciaglej jezdzie ok 150-170 km/h(to auto tez potrafi)spalanie jest ok 8-10 l/100
jesli ktos szuka malego, ale na prawde zwinnego auta, to panda nadaje sie znakomicie. mnie nie zawiodła jeszcze nigdy. swietnie i bardzo lekko sie prowadzi, dobrze wchodzi w zakraty, a to co wazne w miescie-zmiesci sie wszedzie.
ogolnie bez wiekszych usterek.z doswiadczenia wiem, ze po ok 2 latach, gdy ktos na prawde duzo jedzi pojawi sie problem ze sprzeglem,czasem cos sie dzieje z wtryskami paliwa, ale bez wiekszych problemow
jak na razie nie moge sie wypowiedziec na temat powaznych usterek.. a to chyba dobrze:)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.3 4x4 JTD Multijet 70KM 51kW [l/100km]

Fiat Panda II Van