Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW 2005-2010 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spik
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Poniżej 60 tyś. zł nie da się kupić 4 metrowego nowego samochodu, z bezobsługowym i nowoczesnym silnikiem diesla, przeglądami co 30 tyś. km, klimą, fabrycznym radiem, alusami, skórą na kierownicy, tzw. pełną elektryką (włącznie z częścią lędźwiową siedzenia kierowcy), pełnym podwójnym kompem w j. polskim. Podbne Polo wychodziło mi 15-20 tyś. zł drożej. O Focusie czy Golfie nawet nie wspominam.
~robertos amigos
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
inni oferują niewiele lepiej, kazdy ma plusy i minusy, kwestia ile płacisz za to, jeżeli różnice są ok 10-20 tys i więcej to nic dodać nic ująć, po co przepłacać za niewiele lepsze modele, każde auto się zużywa szczególnie na naszych drogach polskich, więc lepiej wybrac auto gdzie z czesciami i serwisami nie będzie problemu, no chyba ze kupujesz auto nowe co 2-3 lata bo masz casch
~Italofan
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
(Auto używane) dzięki pokutujacej opinii o Fiatach dostajemy stosunkowo niedrogi samochód o zaskakująco niskiej (zerowej!) awaryjności. Co widać w ogłoszeniach, jak mało jest sztuk w porównaniu n.p. z francuzami.
~mikim
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Za te pieniądze ciężko coś znaleźć podobnie wyposażonego i jeżdżącego konkurencji. Mimo to auto nie jest tanie. Tyle że konkurencja i tak jest droższa i w zasadzie słabsza. Choć nowe clio i 207ka na pewno znajdą sporo zwolenników.
~Mario
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Za kwotę 57 tyś. nie kupię innego nowego auta w dieslu z takim wypasem jak w autach klasy premium. Do tej pory byłem fanem fiata i liczyłem, że nowe Punto mnie nie zawiedzie. Niestety jest inaczej.
~MirAS
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Zbyt duża różnica w cenie między wersjami z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Poza tym samochód jest naprawdę nieźle wyposażony, nawet w wersji podstawowej. Duży wybór wersji i wyposażenia dodatkowego.
~kmicicx
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Za poprawą jakości, nie ma siły, musi iść wyższy koszt. Nie jest już tak tanio jak przy Punto II, ale też i komfort większy, i jakość lepsza, i nie trzeszczy...
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Za 60 tys. mam full wypas. Mogło być te 5 tysi taniej. Za te sama kase moglem miec C4 ale jakosc wykonania wydaje mi sie lepsza w Punto! Aż mnie to samego dziwi! Lubie to auto.
~antyfiaciarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
GP z silnikiem diesla, dobrze wyposażone nie było tanim zakupem. Awaryjność tego egzemplarza dowodzi, że był to zakup nieudany.
~PiciuR
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Dla mnie rewelacja, mam pełne wyposażenie i zapłaciłem 30.000zł za 1,5roczne auto ( moja wersja w salonie 64.000 :-).
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d