Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW 2005-2010 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kmicicx
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Klimatyzacja bardzo dobrze chłodzi, aczkolwiek moim zdaniem pracuje za głośno (w Stilo jest dużo ciszej). Ogrzewanie budziło moje obawy, w końcu diesel jest bardziej efektywny energetycznie, ale w razie potrzeby bardzo szybko we wnętrzu robi się ciepło. Po kilkunastu kilometrach z grzaniem na maksimum nie da się po prostu wytrzymać. Plus za nawiew na nogi z tyłu, jednak przydałby się chociaż jeden na tył między fotelami (nadmuch na twarz).
~mikim
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Mogłoby być nieco lepiej. W zasadzie w czasie jazdy musi być cały czas włączony nawiew na min. pierwszej prędkości. Ale to może być "wina" obecności filtra pyłkowego w układzie wentylacji, który siłą rzeczy przytyka całość. Za to we wnętrzu wyraźnie się nie kurzy.
~Mario
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Automatyczna klima dwustrefowa była super przez pierwszy rok. Obecnie prawa strona zamiast grzać w zimie do chłodzi, wręcz mrozi całą połowę auta. Podczas 4 godzinne jazdy mojej żonie przymarzają nogi - krew mnie zalewa jak o tym myślę.!!!
~KaKa
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Ogrzewanie bardzo mocne, natomiast klimatyzacja bez rewelacji ale daje radę schłodzić samochód nawet podczas upałów. Była jedna awaria pokrętła od kierunku nawiewu i niestety ale trzeba było wymienić cały panel sterowania.
~PiciuR
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Szyby parują mi jak cholera, ale autko nie mialo wymienianego filtra kabinowego ( to pewnie dlatego). Next mounth robie przegląd i myślę że będzie si. Klima chłodzi super. Trochę słabo wieje z kratek przy szybach (środek super).
~adamw
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Jest w porządku. Manualna klima jest bardzo wydajna ale jak jest bardzo ciepło to potrafi hałasować - buczeć. Zimą ogrzewanie jest raczej marne ale to \"zasługa\" silnika - z natury wolnoobrotowego diesla.
~antyfiaciarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Przy włączonej klimie auto tragicznie szarpie na niższych biegach. Zimą przy dużych mrozach i w korkach ogrzewanie kabiny \"zabiera\" ciepło silnikowi.
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Wydajny wentylator, trochę długi czas nagrzewania wnętrza szczególnie przy bardzo niskich temperaturach, no ale takie są niestety uroki diesle.
~alf145@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Bardzo dobra i skuteczna praca wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji. Łatwe sterownanie temperaturą nawiewu klimy manualnej. Bardzo wydajny układ. Ocena: 5
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Bardzo dobra wydajność, Jak na diesla bardzo szybko robi się ciepło w autku. Klimy nie miałem okazji jeszcze wypróbować.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d