Lista ocen Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW 2005-2010 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KaKa
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Na skrzyżowaniu trzeba stać w troszkę większej odległości od sygnalizatora niż innymi samochodami z racji tego, że widoczność do góry jest słaba przez kąt ułożenia szyby. Poza tym super tylko na początku nie czuć gdzie samochód się kończy z tyłu co niestety zauważyłem gdy pożyczyłem auto kobiecie... Widoczność w lusterkach wzorowa. Słupki trochę szerokie ale to kwestia przyzwyczajenia.
~adamw
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Jest w porządku. Jak w każdym normalnym samochodzie. Przednie słupki nieco ograniczają widoczność na skos, tylna, mała szyba też nie ułatwia parkowania. Ale powiedzmy wprost - inne samochody mają podobnie albo gorzej, jeśli dodatkowo na tylnej kanapie sterczą zagłówki (w Grande ładnie przylegają do kanapy).
~MirAS
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Do przodu mogłaby być nieco lepsza. Nawet najwyższy kierowca, w najwyższym położeniu regulowanej wysokości fotela, nie zobaczy przodu samochodu. Widoczność do tyłu jest doskonała dzięki dużym ogrzewanym i elektrycznie regulowanym lusterkom zewnętrznym; przy stosunkowo niewielkiej tylnej szybie.
~kmicicx
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Auto ma gigantyczne boczne lusterka, jadąc po raz pierwszy miałem wrażenie, że jadę L-ką. Widoczność psują słupki A, małe boczne szybki niewiele wnoszą do widoczności i na łukach często auta z naprzeciwka długo pozostają niewidoczne.
~PiciuR
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
do przodu jak w każdym samochodzie- bez zastrzeżeń. Do tyłu- średnio- wielkie tylne słupki. Tylko po co się obracać do tyłu jak GP na lusterka patelnie- widać absolutnie wszystko!
~spik
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Doskonale to nie jest, bo czasem przeszkadzają szerokie i mocno pochylone przednie słupki i szerokie słupki tylne. Ale bez przesady: widać wszystko dookoła bardzo dobrze.
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Nie wiem dlaczego tak wszyscy narzekają? Dla mnie zdecydowanie lepiej niż w Punto III. Duże lusterka dają super widoczność do tyłu. Wszystko pod kontrolą
~antyfiaciarz
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Słaba do tyłu, dobra w lusterkach zewnętrznych, utrudniona z przodu na boki przez słupki - przy skręcaniu można nie zauważyć pieszego.
~mikim
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Nie jest źle. Przy cofaniu czasem przeszkadza szeroki tylny słupek. Warto chyba zainwestować w czujniki cofania.
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Źle z widocznoscią do tyłu, do przodu też słupki są dosyć szerokie. ogólnie mogłoby być trochę lepiej.
Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5d