Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (244) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Amper
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wyciszenie tego auta jest jak najbardziej genialne, nie potrzebujemy nawet radia zeby nie bylo slychac niczego. Jesli jedzie z nami tesciowa, wystarczy jechac 120kmh a wyciszenie spelni swoja role i ja wyciszy. Jesli ma ajerbaga, to 140, bo nie daj boze przezyje. Powyzej predkosci swiatla (145kmh) nie slyszalem nawet wlasnego umyslu, piatka z jedynka plus dla konstruktorow wyciszenia
~camol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
beznadzieja, mam matę wyciszającą i tłumik wysokiej jakości.. na nic, powyżej 3k obrotów ryczy koszmarnie, jakzda powyżej 100 nie sprawia przyjemności, jazda po autostradzie z większą prędkością grozi przepaleniem wkładu w tłumiku, koła łomoczą na dziurach, dodaj do tego trzeszczące plastiki i mamy komplet :)
~Kpt
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wyciszenie - nie ma co o nim mówić. Bo taka prawda że takiego nie ma. Moje auto straciło trochę wyciszenia od strony maski i słychać silnik w każdym momencie. Jednak jeżeli ktoś jest prawdziwym fanem motoryzacji to wsiada do samochodu po to by go właśnie było słychać.
~M4RC1N
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Słabo. Dźwięk silnika, zwłaszcza po przekroczeniu 2,5 tys obrotów staje się uciążliwy. Drażnią również świsty i odgłosy z nawierzchni. Spasowanie elementów nie jest mocną stroną fiata. Skrzypią uszczelki, coś lata w desce rozdzielczej... Czasem można oszaleć....
~Lisek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Do 80km/h w kabinie jest cicho. Na wolnych obrotach praktycznie nie słychać silnika. Przy większych prędkościach szum dociera z tylnej części samochodu. To przez źle wyciszoną przestrzeń bagażową. Mamy wrażenie jakby klapa bagażnika była nie domknięta.
~mam punciaka
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wentylatory chodzą bardzo głośno, przy dużej prędkości słychać pewne rzeczy. Opony mam bardzo szerokie, jak na punciaka, więc latem też je słychać. Jak ktoś ze mną jedzie w trasie, to twierdzi, że nie czuć prędkości w tym samochodzie.
~Wiktor
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Spodziewałem się,że będzie ciszej,ale ja lubię jak silnik mruczy.Aha zmieniałem złącze elastyczne tłumika.Auto mam dwa miesiące po zakupie.Mogę go sprzedać po pół roku,aby być w zgodzie z naszym prawem.Koszmar ,to jeszcze cztery miesiące.
~Wojtek M
Hatchback 1.1 55KM 40kW
przy predkości powyżej 120 mogło by być ciszej ale to wina małego silniczka który musi sie nieco sprężyc przy czterech dorosłych osobach, w wersji 75KM jest ok ale w końcu gdzie tu jeżdzić z takimi prędkościami
~groszek@icpnet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
auto przy niskich zakresach obrotów jest w zasadzie bardzo ciche jeżeli jednak jeździmy w sposób dynamiczny lub chcemy kogoś wyprzedzić musimy wkręcić je na naprawdę wysokie obroty a wtedy hałasuje jak kosiarka do trawy
~młody kierowca
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Brak komfortu. Co prawda Punciak posiada elektryczne szyby. Ale bardzo słabe wygłuszenie hasłu z zewnątrz, liczne drobne usterki pozbawiają jakiegokolwiek komfortu kierowe jaki i pasażerów.
Fiat Punto I Hatchback