Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (235) - Widoczność

Na liście zabraknie 363 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gwizdek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
ogónie ok, ale faktycznie słupki nie są w najlepszym miejscu dla mnie wiec, czasem musze sie wychylac żeby kontrolować sytuację
~Istvan gdziekan@pekao.com.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Chyba najlepszy atut punto. Siedzi się w nim wysoko - widać wiele. Minusem są lusterka zwłaszcza w lewym spory
~agonko@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Do przodu super. Do tyłu słabiutko-nauczyłem się cofać na lusterka. Na boki tak sobie przeszkadzają szerokie słupki boczne.
~MegaW
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Samochód nie ma jakiejś wady , z drugiej strony nic mnie pod tym względem nie urzekło więc daje dobrze.
~mirkabog
Hatchback 1.1 55KM 40kW
do przodu i na boki widocznosc jest doskonala do tylu troche przeszkadza tylny slupek
~maniek
Hatchback 1.1 55KM 40kW
widoczność w zupełności wystarczająca. na pewno lepiej niż w nowoczesnych samochodach
~Pawel_Gniew
Hatchback 1.1 55KM 40kW
widoczność dobra, bądź na łukach przeszkadza boczna belka od szyby, zwłaszcza po stronie kierowcy.
~Mikołaj
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Świetna widoczność we wszystkich kierunkach, lusterka też ok. Tylna szyba szybko się rozgrzewa.
~bjo13
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Wersja trzy drzwiowa, czyli szyby dookoła głowy, siedzisz wysoko jak na taborecie w kuchni.

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~eristoff@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Nawet słupek C jest niezbyt szeroki i nie zasłania dużo. Duży plus za w miarę duże lusterka!
Fiat Punto I Hatchback