Lista ocen Fiat Punto I Hatchback 1.1 55KM 40kW 1993-1999 (279) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 319 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Podczas całej eksploatacji średnie zużycie 6,2. Zimą - tylko w mieście ponad 7 ( było nawet 8,3 ). Ogólnie duży wpływ na zużycie w mieście ma temp. zewn. Na trasie zdecydowanie poniżej 6. Minimalne zuż. 4,3.
~Socur
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Zużycie paliwa w trasie około 6l/100 w mieście ok 8l/100. naprawy jak na razie związane z bieżącym zużyciem się części. Ceny części nie są mega tanie mimo że Fiat.
~michał z kielc
Hatchback 1.1 55KM 40kW
spalanie gazu trasa - 7,2 l, miasto - 9 l, benzyny nigdy nie liczyłem, jeśli chodzi o naprawy to tanie jak barszcz (np. wymiana rozrządu razem z pompą wodną - ok 300 zł)
~mizion@o2.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
mnie spalał 8-9 litrów benzyny na stówę.Wydaje mi się że to o wiele za dużo jak na tę moc i pojemność........po 180000 km dodatkowo spalał 2 litry oleju na tysiąc km;P
~ToMi
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Duze zuzycie paliwa (6,5 - 8 l) i LPG (7,5 -9). Czesci zamienne smiesznie tanie. SPrzeglo kpl kupilem za 200 zl. Naprawy tanie - wymiana rozrzadu 100 zl u mojego znajomego mechanika.
~xarox1@interia.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
lpg miasto 9-10l mieszany 8,8 l trasa 6,8l części tanie i są bez najmniejszego problemu. Ceny napraw umiarkowane ( w porównianiu z golfem brata)
~Piotr
Hatchback 1.1 55KM 40kW
częsci i naprawy są tanie, zużycie paliwa? - mój poprzedni samochód 1,6 palił tyle samo ale czuło się, jak benzyna zamienia się w KM! punto nie wiem na co zużywa paliwo
~krzysiek z bialego
Hatchback 1.1 55KM 40kW
po przerobieniu na gaz w koncu oplaca sie nim jezdzic, chodz i tak przedtem palil niewiele, przeglady i naprawy zalatwiam prywatnie bo w serwisie spiewaja ceny jak za BMW !!!
~Maciej.Glod@post.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
na trasie 1500 km (wyjazd na Słowację, Węgry, Rumunię) spalił 5,2 U95 !!!, na naprawy wydaję około 500-1000 zł rocznie przy 4000 km miesięcznie, czyli bardzo niewiele

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pawel_Gniew
Hatchback 1.1 55KM 40kW
zużycie paliwa... jak na pojemność 1.1, to od 8 litrów to ciut przesada. ale jak każdy fiat... można go naprawić \"młotkiem i przecinakiem\" :D
Fiat Punto I Hatchback