Lista ocen Fiat Punto II Hatchback (811) - Całokształt

Na liście zabraknie 554 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Poljot
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jak każdy samochód ma wady i zalety Punto II jest typowym Fiatem ma wiele zalet przestronne wnętrze (jak na tę klasę) dobry silnik i zawieszenie. Ten pozytywny obraz psują takie drobiazgi jak skrzypiące na nierównościach tworzywa deski rozdzielczej, czy stukająca tylna dzielona kanapa ale jeśli komuś te dodatkowe dźwięki nie przeszkadzają będzie zadowolony. Punto II jest dobrym samochodem z bogatym wyposażeniem w przyzwoitej cienie i tanim w...
~kFIATek
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Samochód jest w zasadzie O.K. , tylko mam wrażenie , że nie bardzo O.K. są niektóre ASO zatrudniające ludzi niekompetentnych i naciągaczy, chociaż na pozór starają się być bardzo mili dla klienta. Podam jeden przykład - przy kupnie samochodu za listwy boczne, które wg cennika kosztowały 50 zł, kazano mi zapłacić grubo ponad 100 zł. Po zrobieniu przeze mnie "rabanu" cena spadła do 45 zł... Ale może tak jest tylko w stolicy Karkonoszy?
~p100@pf.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Autko duzo powyzej sredniej pali malo, nie zawodzi, da sie jechac daleko - zrobilem 1100 km "w ciagu", z duzym obciazeniem - bez problemow, mniej sie zmeczylem niz pasazerowie. Dobry na upaly, a z drugiej strony niezle wytrzymje zime - a pamietacie, ze ostatnia dala nam popalic. Warto kupic wersje SX - i tylna kanapa dzielona, i rewelacyjne wspomaganie. Jestem bardzo zadowolony - na moja trzyosobowa rodzine to autko jest idealne. A i zonie sie...
~k.bochenek@wp.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Pewnie mam pecha, ale dla mnie jest to faktycznie "nowy gatunek". Legendarna jakość Fiata daje znać o sobie średnio raz w miesiącu. A jak się popatrzy na jakość wykonania to...... Trzeba lubieć dokręcać, zaglądać tu i tam, analizować "gdzie to dzisiaj nam stuka i piszczy" Aha - i trzeba jeszcze lubieć się zastanawiać "co znowu w tym miesiącu nawali". Jednym słowem uważam, że dałem się nabrać na promocję (4 tys taniej) - frajer !
~zidan
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Niezniszczalny, nie do zajechania. Na pierwszy samochód strzał w 10. Całkiem solidny w środku. Na trasie leci spokojnie 160 (więcej chyba nie może) ale bez żadnych problemów. Silnik nienajwiększy ale zrywny ze względu na gabaryty. Tanie części, nieawaryjny. Jak na auto małe to dużo miejsca w porównaniu np. z Matizem lub jakimś Fordem Ka. Podobnie jak w Corsie, ale ja wolę Punto. Zawsze będę miał do niego sentyment.
~Piotr
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Bardzo fajne auto. W sam raz na miasto, a i w trasę po Polsce można się śmiało wybrać. Wygląda bardzo fajnie, szczególnie wersja 3-drzwiowa. Silnik w wersji 80KM przy niewielkim ciężarze samochodu wystarczy by skutecznie wyprzedzić. Niestety dość uciążliwe są drobne naprawy, co jakiś czas coś trzeba przy nim zrobić ale auto ma już ponad 10 lat więc i tak biorąc to pod uwagę jest dobrze. Idealne na pierwsze auto.
~Danon
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego samochodu. Na początku, gdy wachałem się co do konkretnego modelu, na Fiata patrzyłem niezbyt pochlebnie. Dopiero mój kolega zaproponował mi przejażdżkę swoim Puntem i bardzo pozytywnie się zaskoczyłm. Od tej pory jestem zwolennikiem tej marki, uważam że za dosyć przyzwoite pieniądze oferują w miarę komfortowe i przestronne auto, a w dodatku niezawodne! Wielki plus dla Fiata i modelu Punto.
~wloch@op.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Auto było na pewno warte swojej ceny. Bardzo niskie ceny części zamiennych. Silnik 60 KM w benzynie jest ewidentnie za słaby do wyprzedzania i podróży na trasie. W mieście natomiast cechuje go świetne niskie spalanie, nawet przy LPG. Generalnie gdybym nie potrzebował większego auta i chęć zmian mojej żony:) kupiłbym je ponownie. Ze względu na osiągi, kulturę pracy, łatwość prowadzenia idealne auto dla kobiet:)
~gregorkow@op.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
posiadam Punto II 3,5 roku serwis ASO przejechałem nim 32000 km. jestem zadowolony mam nadzieje że jeszcze posłuży akumulator w zime raz odmówił posłuszeństwa może jeszcze tą wytrzyma tarcze hamulcowe wymiana 40000km jak zimny silnik to stuka jak desel, tłumik wraz z rurą wymiana tego lata przy instalacji LPG podobno szybciej się przepalają myśle że punto z 2003 roku jest już mniej awaryjne od wcześniejszych.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II Hatchback
5,7
6,2
~beneficjent@o2.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Żeby każdy kolejny samochód spisywał mi się tak jak Punto to niczego więcej nie potrzebuje. Tanie części, trwały. A najlepsze jest zawieszenie. przejechałem 120 tys km i jeszcze nie robiłem nic z zawieszeniem. Amortyzatory są od początku. Pół roku robiłem przegląd w stacji dniagnostycznej i nie przyczepili sie do zawieszenia. Jeżdzę uważnie, choć szybko, ale bardzo dbam o samochód, wieć może to jest recepta na znikomą usterkowość.
Fiat Punto II Hatchback