Ocena kierowcy - Fiat Punto II Van

Dan, 18 lat temu
Silnik 1.9 JTD 85KM 63kW
Rok produkcji 1999
Fiat Punto II Van 1.9 JTD 85KM 63kW 1999-2010 - Oceń swoje auto
Moja ocena Fiata Punto II moze nie jest obiektywna poniewaz wczesniej mialem VW Polo 1.7 SDI. Nie bede porownywal tych samochodow bo sie poprostu nie da moje Polo mialo przejechane ok 300.000 km a punto przy 164.000 sie poprostu rozpada jezdze od serwisu do serwisu. Zawieszenie ciagle lata wymienilem juz prawie wszystko co musze zaznaczyc wcale nie jest tanie, pozostaly mi tylko do wymiany wlasciwie wachacze koszmarnie drogie. Silnik no prosze to jest jedna wielka porazka jak depne na trasie na pedal gazu to auto potrafi spalic UWAGA 9 l ropy to w porownaniu do Polo gdzie miescilem sie masymalie w 6 l. Poza tym ciagle z tego silnika cieknie a to uszczelniacze a to cos innego itd. moja propozycja dla Wlochow niech zajma sie tym co im najlepiej wychodzi a mianowicie stylistyka i projektowaniem samochodow a produkcjie i wyonanie niech pozostawia innym. Lista wymienionych czesci w okresie 3 miesiecy: bendiks, uszczelka pod glowica, uszczelniacze, koncowki, gumy stabilizatora a teraz amori i wachacze. Samochod KOSZMAR a jesli ktos mysli ze w te mrozy auto odpalalo to wyprowadzam z bledu.
Cena nizsza o ok 15% od samochodow np niemieckich nie tlumaczy tak niskiej jakosci
Fiat Punto II Van