Ocena kierowcy - Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d

Krzysiek, 13 lat temu
Rok produkcji 2010
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d  1.4 77KM 57kW 2010 - Oceń swoje auto
Kiedy byłem w salonie sprzedawca powiedział że wszystkie niedoróbki w EVO zostały usunięte,niestety o moim modelu chyba zapomnieli, i tak jak piszą o poprzednim modelu Grande Punto mnie to również dotyka,np.zaczynaja trzeszczeć plastiki,w jednych tylnych drzwiach padła klamka,kurcze przecież ten problem z klamkami trwa już pare lat,coć zaczęło pukać w zawieszeniu a staram sie dbać o nie,w serwisie twierdzą że jest OK i żeby sie tym nie przejmować,zapłaciłem ponad 40000pln i mam to mieć gdzieś?! Zapomniałem sie przypatrzeć spasowaniu karoseri,gdyż dużo czytałem o niedbalstwie w tej kwesti w zeszłym modelu,i rzeczywiście spasowanie tylnej klapy i przedniego błotnika wygląda jakby był po lekkim dzwonie,przejechałem nim 6000tys km i sie totalnie zniechęciłem,Punto EVO niczym praktycznie sie nie różni od zwykłego modelu,i nie pozbawili go tandetnego wykonania,ludzie nie dajcie sie zwieść pierwszemu wrażeniu bo rzeczywiście może sie spodobać,ale jak pojeżdzicie to zobaczycie co chciałem wam przekazać. Czytałem o zeszłym modelu wiele niedobrego i myślałem że troche przesadzają albo może nie tak dbają jak powinni,i zapewnienia sprzedawcy,skusiłem sie i to absolutnie nie był dobry wybór nie moge napisać że fatalnie sie nim jeżdzi ale ilość tych drobnych usterek powoduje że zapominam że to jest nowe auto i totalnie odbiera przyjemność z jazdy,naprawde zastanówcie sie nad wyborem.Pozdrawiam przyszłych użytkowników, życze wytrwałości.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 77KM 57kW [l/100km]

6,6