Oceny Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d

Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d  - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d

~versishybrid
Fiat Punto Punto Evo
W tej klasie bardzo dobre autko. Posiadam samochód od pierwszego właściciela, który z kolei kupił go w salonie, więc mój samochód jest z (w miarę) pewnego źródła. Auto idealne do przejazdu z punktu A do punktu B. Jazda bez większych wrażeń, ale za to tanio i ekonomicznie. Jestem studentem i koszty utrzymania są dla mnie ważnym aspektem przy wyborze auta - spalanie rzędu 7l gazu/100km i tanie części nie rujnują mojego portfela. Bardzo chwalę...
~M.M.
Fiat Punto Punto Evo
Dla mnie auto bardzo dobre. Można jechać nim spokojnie i bez stresów zarówno nam może jak i w Tatry (zwiedzam oba kierunki). Silnik 1,4 ma doskonałą elastyczność, niezłe przyśpieszenie, wyposażenie (przynajmniej mojej wersji) jest bardzo dobre. Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny jest ok. Kupując to autko wiedziałam ze kupuję autko które mnie codziennie dowiezie do pracy i po pracy do domu oraz pozałatwia ze mną wiele codziennych spraw i zmieści...
2,7
~Krzysiek
Fiat Punto Punto Evo
Kiedy byłem w salonie sprzedawca powiedział że wszystkie niedoróbki w EVO zostały usunięte,niestety o moim modelu chyba zapomnieli, i tak jak piszą o poprzednim modelu Grande Punto mnie to również dotyka,np.zaczynaja trzeszczeć plastiki,w jednych tylnych drzwiach padła klamka,kurcze przecież ten problem z klamkami trwa już pare lat,coć zaczęło pukać w zawieszeniu a staram sie dbać o nie,w serwisie twierdzą że jest OK i żeby sie tym nie...
~Dawid
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Fiat Punto Punto Evo
Super auto na dojazd do pracy a nawet gdzieś dalej pojechać. Spalanie średnio wychodzi 5.3- 5.9, kupiony z przebiegiem 80000 tyś aktualnie 137000 czyli prawie 60 tyś przez 6 lat zrobione. Skrzynia 5 biegów fiatowska bez dwumasy a nie m20 , przydało by się 6 ale w trasie i tak można 130 lecieć i jest bardzo znośnie. Wygodna kanapa z tył mam wersje 5 drzwiową. Wtryski i turbo nie ruszane jeszcze nigdy, jedynie poci się pompa cr
~Coolvi
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 75KM 55kW
Fiat Punto Punto Evo
Fiat Punto Evo jest samochodem, który można lubić i do którego można się przywiązać, jednak nie można powiedzieć, że nie ma wad. 75KM to trochę za mało, auto jest dosyć spore jak na segment B, ale i tak w środku jest trochę ciasno, ogrzewanie w wersji z silnikiem 1.3 Multijet pozostawia sobie wiele do życzenia, no i te uciążliwe drobne usterki.
~luk
Fiat Punto Punto Evo
Ogólnie, zwłaszcza jak na FIATa nie jest źle: ekonomiczna jazda z fabrycznym LPG, dosyć zwrotne jak nawarunki miejskie, przyśpieszenie, może szału nie ma, ale też nie jest to na światłąch największy muł. Wrażenie psują detale, głównie związane z jakością wykonania i wykończenia.
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d
6,3
8,7
~hamish
Fiat Punto Punto Evo
Powiem szczerze, że ten samochód do mnie nie przemówił (nie słyszę głosów z tyłu głowy). Jest atrakcyjny dla oka, zarówno w środku jak i na zewnątrz, ale pewne rzeczy potrafią napsuć krwi. Choćby mankamenty techniczne i ta fiatowska ergonomia. Ogólnie jestem nim trochę rozczarowany, spodziewałem się czegoś więcej po samochodzie za taką cenę (w stosunku do roku). Niby dobry, ale jeszcze nie tak do końca.
~Kukuła
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Fiat Punto Punto Evo
Pierwszy fabrycznie nowy samochód w rodzinie, kupiony przede wszystkim z rozsądku. Za te pieniądze ciężko byłoby znaleźć coś z takim wyposażeniem i silnikiem, za taką cenę. Mimo iż sama koncepcja ma już prawie dekadę to jednak Punto wciąż mogę uznać za auto ciekawe i cieszące oko. Ogromny plus za ładne i nieźle wykonane wnętrze. Mówiąc ogólnie, to dobre i sympatyczne auto dla osób, które nie mają zbyt wygórowanych ambicji i oczekiwań.
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Fiat Punto Punto Evo
Jestem jak najbardziej na tak. a czytając opinię pana Krzyśka to uważam że ona ma chyba całe życie pecha skoro mu się takie cuda na kiju dzieją i to przy 6000 km przebiegu. panie krzyśku proponuję Orbit, obniża pH (pecha) ;)
~Czesław
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Fiat Punto Punto Evo
Samochód dla 3 osobowej rodzinki w zupełności wystarcza, nawet podczas wyjazdów na urlop można się spokojnie zapakować a szczególnie gdy mamy dzieloną kanapę. Jest tani w eksploatacji i oszczędny w zużyciu paliwa.
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d