Lista ocen Fiat Scudo I 1.9 D 69KM 51kW 1995-2007 (22)

~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Miałem kupić busa. Same złomy. Kupiłem Scudo. Ocynk. Nie wiem czy cała karoseria. Rdzy ni ma. Elektroniki ni ma. Komputera ni ma. Dwumasy, climatronicu, EGR i innego łatajstwa też ni ma. Robisz raz i jeździsz. Wiele napraw zrobisz sam. Proste to to jak stare mercedesy. Ściągasz kilka spinek/śrub i deska rozdzielcza czy podsufitka Twoja. Masz wszystko na wierzchu. Przebieg fikcja. Rzeczywisty nieznany.
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Przyjemne, wystarczające dla małej / średniej firmy. Regularne kształty budy. Czego chcieć więcej ?
~krupek75@klub.chip.pl
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Duże przestronne wnetrze, dobry ekonomiczny i bezawaryny silnik! Mało elektroniki zawodnej u francuzów! Gabaryty auta w sam raz na małą firme!!!! Ja uważam że to auto może się podobać choć osobiście twierdze że nazwa jest trafiona mówie na niego PASCUDA! Ale mojej żonie sie podoba nawet prowadziła go i stwierdziła że nie jest tak strasznie jak by się wydawało!
3,8
~Mario z Gliwic
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Autko o którym kiedyś marzyłem i w końcu je kupiłem.Samochód bardzo funkcjonalny na codzień i na długie wakacyjne wojaże.
~Czytelnik
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
wady: silnik jest nieco za słaby z trudem ciągnie ten pojazd nieco za mały udźwig już przy 800-900kg można zrywać asfalt przy nierównościach zalet jest zbyt dużo żeby je tu wymieniać
3,8
~Karol Talaga
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
brak problemów, przyjemna praca silnika jak na starszego diesla, troche słaby przy wiekszej ładowności 800kg (Silnik)
~Michał
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Pomimo wad autem fajnie się jeździ. Jest pakowne, wygodne i mało awaryjne.
~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
nie jest to wyscigowka, alw 90 KM wystarczy do sprawnego i w miare szybkiego przemieszczania sie (Silnik)
~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
niektore male benzynki beda mialy klopot z wyprzedzeniem mnie :-) (Silnik)
~Łukasz
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
przebieg 290000 chociaz nie dam glowy uciac ze nie cofany, a mimo to przez rok posiadania zadnego problemu cowiecej nie bierze kropli oleju, silnik jest czysciutki, paliwo jakie leje do niego to Bioester z Bliskiej, wszystko przepali (Silnik)