Ocena kierowcy - Fiat Siena

Silnik 1.6 i 16V 101KM 74kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Fiat Siena 1.6 i 16V 101KM 74kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : to auto poprostu ma duszę
hmmm... lubie wchodzić bokami w zakręty, a esp mnie wkurza (esp mam w peugeocie 407 sw i nie jestem zadowolony z tego faktu) a siene opanujesz nawet w odbramkowej sytuacji, polecam zajęcie jakiegoś miejsca typu lotnisko, tor, czy jakiś teren gdzie manewrują L- ki tylko, że te większe, w niedziele, po pierwsze świetna zabawa, po drugie, świadomość na ile pozwala ci auto, po trzecie, wiesz jak się zachować w sytuacji w której chodzi o twoje życie, uważam że zamknięte obiekty są do szaleństw, a drogi są do jazdy przepisowo (w miarę) :) więc nie jesem kamikadze a i tak gdyby nie te umiejętności których nauczyłem się w izolowanch warunkach, nie z mojej winy nie było by tu tego komentarza... gorżąco polecam!!!!!!!!!
dynamiczny, choć mało oszczędny, głośny choć ten dźwięk wpadający w ucho ;) elastyczność? na dobrym poziomie, częścci tanie, po prostu trzeba o sienkę dbać
doskonale i nie HEJTOWAĆ!!! jak się nie umie zmieniać biegów to żaden manual nie będzie spoko XD ja nie nażekam, choć raz na miesiąc (lub pare razy) daje jej wycisk i nie mam ze skrzynią problemów, tylko silnik szybko się grzeje, ale tragedii nie ma :) biegi wchodzą jak rozgrzany nóż w masłlo, a za tą cene dsg się nie dostanie, ani tip tronik, więc nie nażekać!!!
wiem że opinie są podzielone, bo w siienie z trakcją jest.. no nie jest zbyt przyczepna, ale i tak dla mnie doskonale, czemu? hmmm... lubie wchodzić bokami w zakręty, a esp mnie wkurza (esp mam w peugeocie 407 sw i nie jestem zadowolony z tego faktu) a siene opanujesz nawet w odbramkowej sytuacji, polecam zajęcie jakiegoś miejsca typu lotnisko, tor, czy jakiś teren gdzie manewrują L- ki tylko, że te większe, w niedziele, po pierwsze świetna zabawa, po drugie, świadomość na ile pozwala ci auto, po trzecie, wiesz jak się zachować w sytuacji w której chodzi o twoje życie, uważam że zamknięte obiekty są do szaleństw, a drogi są do jazdy przepisowo (w miarę) :) więc nie jesem kamikadze a i tak gdyby nie te umiejętności których nauczyłem się w izolowanch warunkach, nie z mojej winy nie było by tu tego komentarza.
przeciętna, no niestety :( ale nie jest tragicznie
nie najlepiej, ale cena autA I inne atuty nadrabiają ;)
latem otwarte okno, zimą? ogrzewanie i git
auto jest małe, ale właśnie takie ma być, jak potzebne jest większe to tylko nie palio, fiat marea, większa siostra sienki. a jeśli zdecydujecie sięna siene, to nie nażekajcie, 510l bagażnik przy tak niewielkim aucie to zaj..bisty wynik :)
już to opisałem, dźwięk silnika jest okej, a głośno też nie jest, ale złośliwi zawsze sie znajdą, ale w sumie to od stanu egzemplaża zależy, przy zakupie uważajcie na zagłośne auta

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 101KM 74kW [l/100km]

8,7