Lista ocen Fiat Siena 1.6 i 87KM 64kW 1996-2001 (57) - Widoczność

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rakowskipw@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
W parku podczas manewrowania (cofania) pomiędzy drzewami rozwliłem bagażnik - dla uzupełnienie dodam że niedawno zdałem dodatkowe prawo jazdy na C - za 2 razem zatem uważam że manewry mam opanowane conajmniej dobrze
~rvin
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Przód: okropnie szerokie słupki, zawadzające szcxzególnie w ostrych zakretach i skrzyżowaniach. Tył: totalna tragedia, wszystko na wyczucie.
~jedrusd@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Z przodu dobrze choć przeszkadzają trochę zbyt grube słupki boczne szyby. Z tyłu źle przy cofaniu - nie do wyczucia odległość.
~ryszarddudzik@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Wymaga przyzwyczajenia .NA kursach prawa jazdy uczyli kiedyś ,że najpierw trzeba ustawić lusterka , a potem jechać . To działa .
~Yahoo
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
sa problemy zwłaszcza przy checi zobaczenia czegos z prawej strony przez szybe od strony pasażera-przeszkadzaja słupki
~www.jarek1984@wp.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
zaparkowac tylem sie da ale w nie których momentach z przodu słupki troche duzo zasłaniaja widocznosc
~łukasz cz
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
z przodu duze slupki utradniaja widocznosc zwlaszcza na zakretach,tył też nie za dobrze
~Thebesciak - grzes26@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Tragedia - wszystkie slupki 5 razy za szeroki - co czyni Siene bardzo niebezpiecznym samochodem
~marektrats@interia.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
troche ograniczone przód-słupki i tył jak kierowcą jest Jarek K.to też żle widać
~Katon
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
do tyłu porażka, dobrze że cofam na lusterka- nawyk z egzaminu na prawko