Oceny Fiat Siena 1.6 i 87KM 64kW 1996-2001

Najnowsze oceny Fiat Siena 1.6 i 87KM 64kW 1996-2001

3,2
~Grzegorz z Gdyni
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
przy 10tys>wymiana alternatora>12 tys urwały sie drzwi z zawiasów od kierowcy>do 44tyś ze 100 razy zmieniłem jakieś pierdoły w zawieszeniu,sprężyny tylne wielka lipa-2 dorosłe osoby z tyłu i auto siada ocierając koła.Silnik dynamiczny ale od nowości wyłacza się samoczynnie i to nawet przy 150 /h!, 2 miesiące jeżdżenia po serwisach nic nie pomogły,siedziska w miarę jak ktoś lubi tańczyć w zakrętach to sii.i wiele innych niedogodności.Jednym...
3,6
~J@rek
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Rozpisze sie troche. Spalanie srednie to 9,5l/100km - pomiar ze 130tys przebiegu zatem obiektywny. Najnizsze spalanie w trasie latem to 7l/100, najwyzsze miasto zima krotkie 10-15 km przejazdy, to 14l/100. Usterki w kolejnosci chronologicznej: linka sprzegla (laweta), docisk i tarcza sprzegla, alternator, drazki, wahacz, cewka wn, a reszta to michalki. W ocenie ogolnej - dobrze, ale nie az tak bardzo jakby sie chcialo. Autu brakuje...
~evsonia
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Przy uzytkowaniu samochody od 7 lat bardzo dobry stan, zero rdzy, silnik niezawodny, nie moge narzekac, ksztal cudowny, najbardziej ta "pupka" podniesiona do tylu, bardzo dobrze sie prowadzi, nie za miekko i nie za twardo, najwieksza pojemnisc baganizka w tej klasie SUPER
~gadzio
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Za te pieniądze samochodu z takim bagażnikiem i silnkikiem z takiego rocznika nie znajdziecie. Wiadomo LPG konieczność. Ja rodziny nie mam i lubie przycisnąć dlatego silnik tylko 1,6. Możecie mówić, że wy wolniej jeździcie i nie wykorzystacie mocy ale podczas wyprzedzania Sieną jest zero stresu. Redukcja ogień i po krzyku. Super silnik.
~sztilpner
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Jak na obecnie niską cenę, samochód doskonały i niezawodny pod warunkiem, że sie o niego odpowiednio dba, że nie wruca sie do niego podrabianych tanich części. Troche drogi w utrzymaniu. Pojemny i wygodny dla 4 osobowej rodziny.
~ spalicemw@wp.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
przez 7 lat i przebiegu ponad 100tys. tylko podstawowe wymiany ,chyba mam szczęście że nic nie padło.Słaby na zakrętach,brak filtra smrodu w wętylacji kilka razy wymiany żarówek a tak wszystko ok. Autko w stosunku do ceny warte polecenia!
~jedrusd@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Moim zdaniem to auto spisuje się najlepiej jeżeli ma jednego użytkownika, używa się oryginalnych materiałów eksploatac. i od czasu do czasu wleje mu się dla przeczyszczenia wtrysków i związania wody (ze skraplania pary wodnej w baku) V-Powera na Shellu. Rezultat gwarantowany o czym się wielelokrotnie przekonałem i dalej tą metodę stosuję.
~Waldi
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Niezły samochód za w miarę nieduże pieniądze. Mocny silnik, ogromny bagażnik, doskonałe zawieszenie. Wada to przede wszystkim kiepskie wykończenie, skrzypiące plastyki, wyraźnie słyszalny szum wiatru. Dobra niezawodność.
~marektrats@interia.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
auto kupiłem jak miało 108k przejechałem 4k bez problemów bez wkładu w naprawy,ekonomiczne i mocne auto za tę cenę nie ma lepszego
3,3
~muadPrzem
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Dynamiczne, tanie podzespoły. Prawie niezawodny przejechana 175 tys. bez większych problemów.