Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

AnitaW88, 14 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2005
Fiat Stilo Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wygląda na baardzo porządną.
Układ elektryczny : zardzewiało wkrętło do żarówki :>
Bardzo piękne , niezawodne , szybkie autko. Ma 6 biegów ,więc na autostradach frunie .Chciałam kupić hyundaia matrixa , lecz wzięłam stilo i nie żałuje.Bardzo fajne zawieszenie , sliczne wnętrze(nie jakies tandetne) . Ekonomiczny i dynamiczny .Czego wiecej chciec - niektorzy obok ktorych przejezdzam nawet nie wiedzą jaki mam komfort (wszystko regulowane ).W zimę przeszkadza nieco nizsze zawieszenie z przodu , lecz jak się przyjzałam innym autom to u nich wcale to lepiej nie wyglada , po prostu trzeba uwarzac gdzie sie parkuje.Lubie wracać do autka , jest takie magicznie przyciągające . Trochę mi sie nie podoba mechanizm zabezpieczający skrzynie biegow - czyli drążek najpierw do góry i np:w lewo,dół itd.Ale juz się do tego przyzwycziłam.Polecam to auto przedewszystkim tym , którzy nie mają zasłoniętych oczu niemieckimi markami.Uff.Przebieg 101K KM , 95KM , 5letni kupiony z Polskiego salonu, odkupiony również.
Silnik bardzo dynamiczny , kulturalny a w dodatku ekonomiczny . AAaa i jeszcze jedno - całkowicie bezawaryjny.
na wstecznym ciężko manewrować , ale do zniesienia. Teraz we wszystkich autach tak jest.
Czasami zimno w nogi :P.
Wersja 5D - bardzo przestrzenny .
No cóż ... benzyna.
W mieście 6.4 na trasie 5L - robi wrażenie
To jest chyba największa zaleta Stilo . Najlepszy Fiat - gwarancja 12 lat na blachę (wszystkie inne mają po 8 ,więc o czymś świadczy,)dobre wyposaarzenie , małą awaryjność.Coś myślę ,że pojeździ dłużej niż mój stary Opel Vectra .
Do tej pory mnie nie zawiódł .( 0,5 roku)
j.w

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 95KM 70kW [l/100km]