Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

Qurek, 19 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2004
Fiat Stilo Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Jestem zadowolony i nawet gdybym wygrał w totka to kupuję Stilo )może tylko bardziej wypasione)
Naprawdę bardzo dobre osiągi przy takim ekonomicznym silniku. Super pomruk pod maską, jakby pracował tam niezły ogier.
Bez większych problemów. Mam doświadczenia z innych Fiatów (Seicento, Panda) i ta jest zdecydowanie najlepsza. Bardzo podoba mi się pomysł z 6 biegiem.
Nie ma żadnych zastrzeżeń. Jestem ciekaw jakby się zachowywał po dołożeniu dystansów 10 mm? Zero przechyłów, stabilna jazda, troszke problem przy poskich koleinach, no ale...
Dałem dobrze bo mogłaby byś trochę lepsza, ale autko straciłoby swój charakter (mam 3d).
Pełna regulacja kierownicy i siedzenia - to wszystko czego trzeba.
Wersja bez klimy ale przy naszym klimacie jest super.
Nie należe do "maluchów" i się bardzo dobrze mi mieści w środecku.
Tylko silnik fajnie mruczy (i żona obok :-)
Jak już pisałem bardzo ekonomiczny. Mam raczej lekką nogę choć czasem lubię ostrą jazdę. Wychodzę średnio na 6,5 l/100km nawet przy tych małych mrozach. Na wycieczce w góry (ok 150 km) spalił mi średnio 5,5 l/100km
W tej klasie jedynie jest tańszy Focus, ale moim zdaniem gorszy od Stilówki. W tym segmencie Stilo jest królem.
Narazie mnie nie zawiódł.
Poważnych brak. Z drobnych to musiałbym się zgłosić z przednimi klockami hamulcowymi do przeczyszczenia (domena Fiatów).

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 95KM 70kW [l/100km]

6,4