Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

Jacek, 17 lat temu
Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 2002
Fiat Stilo Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Auto jest ok, gdybym tylko wiedział że tak mają się cewki w tym aucie to wymieniłbym je profilaktycznie wcześniej (jak powiedziano mi serwisie, to że cewki sie pla to w Stilo NORMALE!!!) Polecam innym aby potraktowali cewki jak filtr powietrza albo oleju. Unikniecie przykrych konsekwencji na drodze i ewentualnego uszkodzenia katalizatora.
czasami mam wrażenie że gdzieś ta moc uleciała....
precyzyjna i cóz więcej wymagać
Prowadzi się super, czasami nawet na 3 kołach :)
ok. kwestia przyzwyczajenia do lusterek nie są największe, ale do tego nadwozia nie mogą być jak w furgonie.
super, wszystko pod ręką
Trudno dostępny filtr przeciwpyłkowy. Podczas wymiany w Norauto w Płocku wyłamali mi jedno z mocowań klapki od schowka.
ok
do 110km/h super
Kupiłem to auto jako 3 latka za 32 000. Świetna cena w porównaniu do wyposażenia
to jest już nie tak źle, wszysto co się mogło popsuć wymienił chyba pierwszy właściciel ;) (prowadnicę siedzenia kierowcy, tylny reflektor itp.)
no cóż, nie jest najlepiej. Najważniejsza awaria jaka mnie spotkała to spalone 2 cewki zapłonowe (w odstępnie ok 10 tys. km przy przebiegu ok. 70-80 tys.) sprawa nie wydała mi się wielkim problemem aż do teraz kiedy zapaliła się kontrolka silnika. Po sprawdzeniu okazało się że sonda lambda za katalizatorem daje oczyt zbyt dużych zanieczyszczeń w spalinach (choć dodam, że są one wciąż w normie!!!) i niezbędna jest wymiana KATALIZATORA. Jak sie okazało jazda ok 1 km ze sploną cewką spowodowała uszkodzenie wkładu katalozatora. Cena nowego to 3500! Nie wiem co zrobić, muszę odwiedzić jeszcze z 2 serwisy i potwierdzic tą diagnozę bo być może zepsuła się sonda lambada.... albo pozostaje wymiana katalizatora na zregenerowany

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 103KM 76kW [l/100km]

7,6