Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

Micky19, 18 lat temu
Silnik 1.9 JTD 115KM 85kW
Rok produkcji 2004
Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Cena 71tys. Wersja Dynamic silnik 1.9 115 km JTD Stilo Multiwagon prawie doskonale gdyby nie te drobiazi które wymieniam. Cena dosc duza ale te wypozazenie i ilosc miejsca jak w miniwanie (z przodu wiecej ni w Toyocie Corolli Verso)za tą cene super. no i fakt ze złodziej FIATA nie ukradnie bo to tylko FIAT. Niech sobie tak mysla a ja i tak bede jeżdził FIATEM
silnik jest dośc cichy (porównuj do citroena dielsa w trucku) trzesie sie dosyć mocno, ale gdy sie jedzie jest już dobrze, a zwłaszcza gdy na np 2 biegu od 1k obrotów wcisniemy gaz do dechy i tak przy 1750 obr jest juz prawdziwy ciag ze az dogniata w siedzenia. super sprawa.....jego elastycznośc tez jest swietna
skrzynia chodzi bardzo lekko i bez chaczeń
super trzyma sie drogi, jednak mam spore zastrzezenia do: 1 przedniego zawieszenia bo wybiera ono dosc głosno poprzeczne nierówności polskich drog. 2 stuków dochodzących własnie z przedniego zawieszenia, ale mam nadzieje ze po wizycie na serwisie wszystko bedzie dobrze
zbyt szerokie przednei słupki ale tu wzieło góre bezpieczństwo i wygląd samochodu
troche złe umieszczenie hamulca ręcznego ale tylko dgy rozłożymy podłokietnik
brak zastrzeżeń
mój tato ma 196cm i 115kg wagi wiec jest duzy ja i moj brat prawie po 190 i mama okolo 170 i miejsca jest pod dostatkiem. jedynie troszke niewygodne jest srodkowe miejsce z tyłu ale jeżdzimy przewaznie w 4. tylkna regulowana kanapa jest wypas
zbyt głośno od zawieszenia i opon (195) czasami stuki od deski rozdzielczej
max 6l a jezdze praktycznie tylko po mniescie
lepsze wykonanie, wyciszenie i zawieszenie prdzód i jest super
denerwuje mnie ciut złe spasowanie (trzaski w desce ale tylko czasami nie wiem od czego to zalezy) oraz terkocząca kierownica przy skrecaniu i skrzeypiące sprzegło no i te słynne odpryski od kamieni pod tylnimi drzwiami które odziwo nie skrzypią(jak to pisali inni)
jest narazie super

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 115KM 85kW [l/100km]